EWT Beethoven

  • Doprava zadarmo

Príkon: 1000 W, Počet úrovní výkonu: 4, Umiestnenie: Podlahový, Nastaviteľná teplota: Áno, Typ paliva: elektrický,


Cena 699,00 €

13,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

EWT Beethoven je jedinečný elektricky krb, ktorý okamžite zmení dojem z vašej domácnosti. Tento krb je vyrobený v antickom dizajne a preto pôsobí veľmi honosne. Elegantnú fasádu v smotanovej bielej zdôrazňuje plápolanie plameňa horiaceho dreva. Efekt kameňa vo vnútri krbu dodáva pocit horskej chaty aj vo vašej obývačke. Krbu nechýba patentovaný efekt horiaceho dreva Optiflame ®, samostatne zapínateľný plameňový efekt, ochrana proti prehriatiu, stmievač plameňového efektu a termostat. Komfortné nastavenie tepelného výkonu je možné vďaka spomenutému termostatu. Vďaka prepínaču je možné prepínanie do 4 polôh.

Urobte si radosť ešte dnes.

Pokiaľ plánujete kúpu elektrického krbu, je ta najideálnejšia doba. Dokonalou voľbou je elektrický krb EWT Beethoven aj pre náročnejších užívateľov. Tento krb je skutočne jedinečný a zmení rázom dojem z vašej domácnosti.

Vo veľkom štýle.

Tento krb je vyrobený v Antickom dizajne a preto pôsobí veľmi honosne. V priestoroch vašej domácnosti sa bude skutočne vynímať. Spája klasický dizajn, pokročilý plameňový efekt spolu s modernou vykurovacou technikou do symfónie vzhľadu a dobrého pocitu z nevídanej atmosféry. Jemnú eleganciu dotvára smotanová farba tela krbu.

Výbava na jednotku.

Krbu nechýba patentovaný efekt horiaceho dreva Optiflame ®, samostatne zapínateľný plameňový efekt, ochrana proti prehriatiu, stmievač plameňového efektu a termostat. Vďaka prepínaču je možné prepínanie do 4 polôh. Tepelný výkon krbu je 1000 W. 

Luxusné telo musí mať ideálne miery.

Šírka krbu je 99,2 cm, výška 94,1 cm a hĺbka 36,3 cm. Hmotnosť tohto elektrického krbu je 65,7 kg. Interiér krbu je vyrobený z kvalitných materiálov a čiernom prevedení s bokmi z imitácie dreva. Tieto drobné detaily vytvárajú neuveriteľne efektný celok. Elektrický vodič krbu je dlhý 1,5 metra, preto nebude problém so zapojením.

Atmosféra, ktorá zahreje.

Vďaka tomuto skvelému doplnku do vášho domova vnesiete úplne nový a nepoznaný pocit. Horiaci krb totiž vytvára pokojnú a harmonickú atmosféru. Nie len že je príjemný pocit z pohľadu do krbu, ale aj telo, ktoré z neho sála. Týmto funkčným doplnkom si ľahko prikúrite v zimných mesiacoch alebo počas chladných dní v roku.

Atmosféra, ktorá zahreje - EWT Beethoven

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 1000 W
Počet úrovní výkonu 4
Umiestnenie Podlahový
Nastaviteľná teplota Áno
Typ paliva elektrický

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií EWT Beethoven

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené