EWT Castillo, elektricky krb vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
290,00 €

Pôvodná cena 329,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,80 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

EWT Castillo je moderný a elegantný elektrický krb. V domácnosti navodí behom chvíľky neopísateľnú atmosféru a tiež vykúri. Tieto dve funkcie nie je nutné využívať spoločne. Môžete krb využiť len pre efekt horiaceho plameňa. Pre kúrenie sú k dispozícii dva stupne s výkonom 1 kW a 2 kW. Ovládanie je veľmi jednoduché, zvládne ho hravo každý užívateľ. Panel s ovládacími prvkami je skrytý, čo zvyšuje aj bezpečnosť pri používaní. Tento šikovný a štýlový doplnok do domu je široký 60,3 cm, vysoký 66,5 cm a hlboký len 22,6 cm. Hmotnosť elektrických kachlí je 14,9 kg.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 12 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Elegantný krb

EWT Castillo je veľmi elegantný krb, ktorý si môžete doma aj zabudovať. Tiež je možné nechať tento krb ako voľne stojaci, preto sa bude hodiť do každej domácnosti. Má jednoduché, ale zaujímavé telo, ktoré pôsobí naozaj luxusne. Vďaka elektrickému krbu navodíte vo svojom domove neopísateľnú atmosféru. Krb spríjemní pobyt v obývacej izbe, v predsieni, ale aj v hale, či v inej nespomenutej miestnosti. Umiestnenie je len na vás. Užívajte si pohodlie doma v čo najpríjemnejších podmienkach.

Kvalitná výbava

Dokonale pokojnú atmosféru navodí krb pomocou imitácie horiacich polien, skutočným uhlím alebo štrkom. Efekt ohňa pôsobí príjemne. Na horiace plamene sa môžete pozerať v akomkoľvek ročnom období, nemusí byť pri tom zapnuté kúrenie. Je teda výhodou, že nie je efekt viazaný na teplo. Pre prípad kúrenia sú k dispozícii dva nastaviteľné stupne výkonu.

Technické špecifikácie

Šikovný a moderný doplnok obsahuje radiátor s ventilátorom s výkonom 2kW. Teplotu krbu môžete regulovať a voliť silu 1kW alebo 2kW. Ovládanie je veľmi jednoduché, zvládne ho hravo každý užívateľ. Panel s ovládacími prvkami je skrytý, čo zvyšuje aj bezpečnosť pri používaní. V prípade, že budete používať tento elektrický krb len pre efekt, teda bez funkcie kúrenia, bude mať spotrebu 130 W. Napätie prístroja je o sile 230V. Krbu nechýba ani bezpečnostný výrez.

Ideálna veľkosť

Moderný krb EWT Castillo je široký 60,3 cm, vysoký 66,5 cm a hlboký len 22,6 cm. Hmotnosť elektrických kachlí je 14,9 kg. Farebné prevedenie v kombinácii čiernej a chrómu je decentné, vkusné a dokonale doplní vašu domácnosť zariadenú v akomkoľvek štýle.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet úrovní výkonu: 2
Umiestnenie: Podlahový
Nastaviteľná teplota: Nie
Typ paliva: elektrický

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ewt
Počet úrovní výkonu: 2
Umiestnenie: Podlahový
Typ paliva: elektrický
Bezdymové: Áno
Povinný komín: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 60,3 cm
Výška: 66,5 cm
Hĺbka: 22,6 cm
Hmotnosť: 14,9 Kg

Funkcie

Nastaviteľná teplota: Nie

Ostatné

Kód produktu: EWT CASTILLO

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore