EWT Danville brass antique

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Krb, Príkon: 2000 W, Umiestnenie: Podlahový, Počet úrovní výkonu: 4, Typ paliva: elektrický, Nastaviteľná teplota: Áno, Bezdymové: Áno, Povinný komín: Nie, Šírka: 52 cm, Hĺbka: 22 cm, Výška: 62 cm. Viac info


Cena 999,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 20,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 100,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Popis produktu

Túžite po krbe v domácnosti, ale klasický krb na drevo vyžaduje veľké stavebné úpravy? Ideálnym riešením je pre vás elektrickú krb EWT Danville brass antique. Pôsobí veľmi luxusným a elegantným dojmom vďaka kvalitnému spracovaniu a antickému vzhľadu. Ten krb si môžete poriadiť aj do bytu. Dokonalo imituje efekt horiaceho ohňa a počas chladných dní vás tiež dokonalo zahreje. Obsahuje výkonové stupne 0/1000/2000 W. Nechýba samozrejme termostat, ochrana proti prehriatiu, stmievač či skrytý prepínač. Neváhajte a kúpu tohto skvelého nadčasového doplnku do domácnosti už neodkladajte.

Splňte si sen

Vždy ste túžili po krbe ale nemáte možnosť vykonať stavebné úpravy? So štýlovým modelom elektrického krbu EWT Danville brass antique nemusíte nič prestavať. Užívajte si príjemné chvíle pri čiernom krbe s mosadznými a chrómovými detailmi, ktorý vás ihneď zaujme tradičným starobylým dizajnom. Zapôsobte na vašich priateľov, rodinu alebo vašu polovičku s týmto nenáročným modelom krbu, ktorého hmotnosť je iba 15 kg.

Tak kompaktný, že neprekáža ani v byte

Nemusíte mať dom s priestrannými izbami, aby ste si mohli vychutnať relax pri krbe. S týmto modelom elektrického krbu zažijete maximálny komfort i v pohodlí vášho bytu alebo malého domu. Za túto univerzálnosť vďačíte práve rozmerom tohto elegantného zariadenia. So šírkou 52 cm, výškou 62 cm a hĺbkou iba 22 cm krb nezaberie veľa miesta a vy tak máte dostatok priestoru pre pohyb. Napájací kábel s optimálnou dĺžkou 1,5 m vám nezavadzia a s prehľadom stačí na dosiahnutie zásuvky, i keď krb umiestnite ďalej od steny.

Nadčasové technológie

Aby ste sa nemuseli starať o nič, v jednoduchom modeli EWT Danville brass antique sú zabudované také technológie, ktoré myslia i za vás. Napríklad sa nemusíte starať o bezpečnosť krbu. S integrovanou ochranou proti prehriatiu krb sám rozpozná a zastaví možné nebezpečenstvo. Okrem toho je tu i termostat, ktorého úlohou je poskytnúť vám čo najvyššiu úroveň flexibility, aby ste si mohli teplotu regulovať podľa seba. Okrem toho milovníkov krbov určite zaujmú i vizuálne efekty obohacujúce celkový dojem. Napriek tomu, že krb funguje na elektrickú energiu, nebudete ukrátení o klasické plamene. So špeciálnym 3D efektom Opti-myst® budete mať pocit, že máte doma naozajstný krb, avšak nemusíte riešiť dym, spálený zápach a sadze. Pre vytvorenie intímnejšej atmosféry zasa môžete použiť šikovný stmievač.

Mimoriadne jednoduchá obsluha

Moderný elektrický krb si vás získa i nenáročným ovládaním. Či už ste pohodlne usadený, ležíte alebo ste na opačnom konci miestnosti, s nastavením krbu nemáte problém. Tento unikátny model totiž funguje aj na diaľkové ovládanie. Ak chcete prepnúť krb manuálne, prepínač je skrytý, aby nepôsobil ako rušivý prvok kreatívneho dizajnu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 2000 W
Počet úrovní výkonu 4
Umiestnenie Podlahový
Nastaviteľná teplota Áno
Typ paliva elektrický

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií EWT Danville brass antique

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené