EWT Juneau

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 31 %

Počet úrovní výkonu: 2, Umiestnenie: Podlahový, Nastaviteľná teplota: Nie, Typ paliva: elektrický

Popis produktu

Túžite mať doma krb, ale nechcete podnikať veľké stavebné úpravy? S elektrickou vložkou EWT Juneau vyriešite svoj problém raz – dva. Vložku môžete využiť do starého klasického krbu, ktorý už z nejakého dôvodu neplní svoju funkciu, alebo do nového a moderného. Krb v byte teda už nie je žiadny problém. Tento elektrický krb prinesie do vášho domova neopísateľnú atmosféru. Imituje reálny horiaci oheň a mihotanie dreva. Diaľkový ovládač pre pohodlné ovládanie je samozrejmosťou. Nádržka na vodu má objem 1,7 litra. Napájanie je 230 V.

Krb z ktorého budete zaručene nadšení

EWT Juneau je elektronická vložka do krbu, ktorá prináša neuveriteľné výsledky. Je vhodná pre novo vystavané krby v bytoch, kde nie je možné postaviť klasický krb na drevo. Taktiež ale môžete túto vložku využiť do starých klasických krbov, ktoré už z nejakého dôvodu neplnia svoju úlohu. Umiestenie krbu kdekoľvek už nie je v dnešnej modernej dobe žiadny problém.

Vysoko efektný a kvalitný výkon

Tento elektrický krb prinesie do vášho domova neopísateľnú atmosféru. Imituje reálny horiaci oheň a mihotanie dreva. Efekt je natoľko reálny, že až zabudnete, že nepozeráte na živý plameň. Vnesie do vášho domova pozitívnu energiu, ktorej nie je nikdy dosť a tiež harmóniu.

Technické parametre krbovej vložky

Vložka je vybavená ochranou proti prehriatiu. Má skryté ovládacie prvky a tak sa nemôže stať, že by niekto nechcene aktuálne nastavenie za prevádzky zmenil bez povšimnutia. Prepínač má dve možnosti nastavenia spínač nie je viditeľný. Plameň je možné stmievať podľa potreby, čo práve prispeje k tej správnej požadovanej atmosfére. Diaľkový ovládač pre pohodlné ovládanie je samozrejmosťou. Nádržka na vodu má objem 1,7 litra. Napájanie je 230 V.

Skvelé funkcie skrýva skvelé telo

Rozmery krbovej vložky sú – šírka 57 x výška 29 x hĺbka 30 cm. Hmotnosť je 20 kg. Teleso je vyrobené z kvalitnej lakovanej ocele. Dĺžka kábla na zapojenie je 1,5 metra. V čiernom prevedení bude krb veľmi decentný a elegantný. Hodí sa ku všetkým štýlom interiéru.

Krb z ktorého budete zaručene nadšení - EWT Juneau

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet úrovní výkonu 2
Umiestnenie Podlahový
Nastaviteľná teplota Nie
Typ paliva elektrický

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií EWT Juneau

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené