Expanzia NAY Elektrodom pokračuje

NAY Elektrodom je opäť bližšie k zákazníkom, 22. augusta otvára predajňu v Starej Ľubovni.

V regióne severného Spiša pribudne 22. augusta o 9.00 tridsiataprvá predajňa NAY Elektrodom. Zákazníci ju nájdu v novom obchodnom centre v Starej Ľubovni na Popradskej 1853/73, vedľa Kauflandu. Nový NAY Elektrodom ponúkne zákazníkom na ploche 640 m2 široký sortiment značkovej elektroniky v spojení s kvalitnými službami, čo je pre sieť štandardom a počas prvého víkendu aj špeciálne uvádzacie ceny. 
 
„Nová predajňa uľahčí obyvateľom severného Spiša výber a nákup elektroniky, za ktorou doteraz museli cestovať do Popradu či Spišskej Novej Vsi. Aj tento NAY Elektrodom prinesie zákazníkom všetko, čo v súvislosti s elektronikou potrebujú - od poradenstva, cez nákup tovaru na splátky, poistenie, až po odvoz domov, montáž a servisné služby. Zákazníci budú môcť v Starej Ľubovni využiť  aj nezáväznú rezerváciu cez www.nay.sk a následný osobný odber do 1 hodiny. Určite potešíme tiež  zákazníkov, ktorí preferujú nákup cez náš e-shop, získajú tu ďalšie miesto pre osobný odber,“ hovorí František Vámoši, vedúci oddelenia marketingu spoločnosti NAY. 
 
Táto predajňa má tak, ako ostatné novootvorené predajne v sieti, menšiu predajnú plochu. Je však schopná ponúknuť zákazníkom celé portfólio produktov a všetky služby, rovnako ako veľké predajne.  „Nový formát, ktorého prínosom je využívanie a kombinácia výhod kamennej predajne a internetového predaja, sa nám osvedčil už v niekoľkých predajniach. Zákazník si tu môže vybrať z tovaru, ktorý je k dispozícii k okamžitému odberu, alebo si s pomocou predajcov vyberie z ponuky, ktorá je k dispozícii v sklade a my mu vybraný tovar privezieme domov. Našim cieľom je byť bližšie k zákazníkovi a ponúknuť mu na výber čo najviac možností nákupu, podľa jeho individuálnych potrieb,“ dodal Martin Ohradzanský, generálny riaditeľ spoločnosti NAY.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.