Faber Cubia ISOLA GLOSS PLUS EV8 WA 45

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Maximálna hlučnosť: 67 dB, Trieda energ.účinnosti: C, Maximálny výkon odsávania: 670 m3 Viac info


Cena 559,00 €

Zľava 7 % z predchádzajúcej ceny: 599,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 11,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Priestorový digestor Faber Cubia ISOLA GLOSS PLUS EV8 WA 45 v štýlovom prevedení s ventilačnou jednotkou EV8 dosahuje vysoký výkon odsávania až 670 m³/h. Je zaradený v energetickej triede C. Štrbinové odsávanie je vysoko účinné pre priame zachytenie pary. Je vhodný pre montáž nad varné miesto v kuchyni s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. K dispozícii má 3 výkonové stupne a 1 intenzívny, ktoré si pohodlne nastavíte pomocou dotykového ovládania. Digestor Faber Cubia ISOLA GLOSS PLUS EV8 WA 45 vám signalizuje nasýtenie filtrov s možnosťou dobehu po ukončení varnia funkcie ventilácie, ktorá zabezpečuje celodennú ventiláciu v kuchyni. Pracovnú plochu pod digestorom osvetľuje 4 x LED bodové svetlo. Maximálna hlučnosť: 67 dB. Šírka 45 cm.

 

 

Elegantný dizajn

Priestorový digestor Faber Cubia ISOLA GLOSS PLUS EV8 WA 45 je nielen mimoriadne výkonný, ale navyše sa stane ozdobou vašej kuchyne. V elegantnom dizajne v modernej bielej farbe sa bude hodiť takmer do každej domácnosti. Digestor vás prekvapí svojim vysokým výkonom až 670 m³/h. Je zaradený do energetickej triedy C. Pri príprave jedál je dôležité silné osvetlenie, ktoré dostatočne osvetlí pracovný priestor. Digestor vyniká bodovým LED osvetlením, ktoré poskytne silné svetlo pre maximálny prehľad a ľahšiu manipuláciu pri varení. Príprava chutných pokrmov tak bude oveľa pohodlnejšia, jednoduchšia a rýchlejšia.

Vysoký výkon odťahu

Doprajte si do svojej kuchyne odsávač pár, ktorý spoľahlivo odsaje všetku prebytočnú paru, ktorá sa tvorí pri varení jedál. Digestor je ako stvorený do každej domácnosti. Pochváliť sa totiž môže vysokým výkonom odťahu a to až 300/470/600/670 m³/h. , pričom na výber máte z 3 výkonnostných stupňov a 1 intenzívneho. To určite poteší aj najnáročnejšie gazdinky.

Štrbinové odsávanie

Vzduch je nasávaný zúženým profilom po celom obvode sacej zóny, čím sa zvyšuje rýchlosť prúdenia vzduchu a schopnosť pohlcovať okolité pary (Venturiho efekt). Panel, ktorý zakrýva saciu zónu zabraňuje vzniku nadmerného hluku od ventilačnej jednotky do priestorov kuchyne a znižuje tak vnímaný hluk o 25 %, ktorý v tomto prípade dosahuje hodnoty medzi 50 – 67 dB.

Funkcie

Odsávač ponúka aj užitočné funkcie ako dobeh po ukončení varenia, ktorý odsávač nechá v chode a vypne ho po určitej dobe automaticky pre dokonalé odstránenie pár. Funkcia ventilácia 24 umožňuje jednoduché odvetrávanie miestnosti 24 hodín denne. V tomto režime pracuje motor pri minimálnej hlučnosti a spotrebe. Ďalšou užitočnou funkciou je signalizácia potreby výmeny tukových alebo uhlíkových filtrov. Pre režim recirkulácie je potrebné si zakúpiť uhlíkový filter ALTO 112.0037.324 alebo LONG LASTING 112.0185.276.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 67 dB
Trieda energ.účinnosti C
Maximálny výkon odsávania 670 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Faber Cubia ISOLA GLOSS PLUS EV8 WA 45

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené