Faber Flexa GLASS PLUS BK A60

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
99,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaný digestor Faber Flexa GLASS PLUS BK A60 v čiernom prevedení je zaradený do energetickej triedy D. Je vhodný najmä do menších priestorov v skrinke. Výsuvná časť aktívne odsáva pary, po jej vysunutí sa spotrebič automaticky spustí. Jeho montáž je možná s odťahom alebo s recirkuláciou. Maximálny výkon odsávania dosahuje 310 m³/hod. s priemerom odťahovej rúry 150/120 mm. Pracovný priestor pod digestorom sprehľadní 2 x LED osvetlenie. Kovové kazetové tukové filtre je možné umývať v umývačke riadu. Maximálna hlučnosť digestora Faber Flexa GLASS PLUS BK A60 dosahuje 67 dB. Šírka 60 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Mora OT 651 GX Mora OT 651 GX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

Vstavaný výsuvný digestor Mora OT 651 GX v nerezovom prevedení v kombinácii s čiernou je zaradený do energetickej triedy D. Maximálny výkon odsávania dosahuje 304 m³/h. Digestor je vhodný pre montáž s odťahom do komína alebo s prevádzkou recirkulácie. Horný odťah má priemer 120 mm. Vybrať a nastaviť si môžete z 3 rýchlostí výkonu pomocou tlačidlového ovládania, ktoré je umiestnené na boku. Maximálna hlučnosť dosahuje 65 dB. Pracovná plocha pod odsávačom je osvetlená LED osvetlením s výkonom 6 W. Digestor má k dispozícii 2 kovové filtre proti mastnotám. Šírka 60 cm.

Základné parametre

  • Šírka: 59,8 cm
  • Maximálna hlučnosť: 65 dB
  • Trieda energ.účinnosti: D

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Výkon digestora

Výkon digestora Faber Flexa GLASS PLUS BK A60 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor sa automaticky zapne po vysunutí a aktívne odsáva výpary. Maximálny výkon odťahu dosahuje 310 m³/h. Priemer odťahu digestora je 150 / 120 mm. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 67 dB. Odsávanie prebieha cez tukové filtre s odvodom do komína, alebo je možnosť odsávania aj s recirkuláciou. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Recirkulácia alebo odťah priamo do komína

Chcete odsávať prebytočnú paru priamo do komína, či si ju radšej želáte vymeniť za čistý vzduch? Je len na vás, ktorú možnosť si vyberiete. Digestor disponuje okrem účinného odťahu do komína za pomoci dvoch tukových filtrov i možnosťou recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Ak sa rozhodnete pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť uhlíkový filter Faber F23 - 112.0556.527 alebo Faber FLL23 - 112.0556.528 (potrebný 1 kus).

Ľahké čistenie tukového filtra

Ľahšie už to byť nemôže. Tukový filter z Vášho digestora môžete jednoducho vložiť do umývačky a spustiť štandardný program. Pokiaľ nemáte momentálne prístup k umývačke, tak bohato postačia aj šikovné ruky a jarová voda.

Osvetlenie

Prehľad o dianí na varnej doske je zaistený kvalitným osvetlením. Osvetlenie je zabezpečené obvodovým 2 x LED svetlom. Kvalitné svetlo osvetľuje varnú plochu perfektne a tak máte prehľad o tom, čo sa deje vo varných nádobách a máte možnosť pripravované jedlo skontrolovať. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Maximálna hlučnosť: 67 dB
iTrieda energ.účinnosti: D
Typ digestora: odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania: 310 m3
Počet motorov: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Faber
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 310 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 65 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Počet vývodov: 1
Vhodný uhl. filter: 112.0556.528
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60 cm
Hĺbka: 28 cm
Hmotnosť: 8 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 67 dB

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: D

Energetické údaje

Celková spotreba: 70 kWh

Dizajn

Typ ovládania: mechanické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 2

Funkcie

Automatické spustenie: Nie
Typ osvetlenia: LED

Ostatné

Kód produktu: 315.0547.828

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore