Zvážte aj tento produkt

Elica STRIPE LUX WH A/60 Elica STRIPE LUX WH A/60

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Nástenný odsávač pár Elica STRIPE LUX WH A/60 ponúka rýchle a účinné odstraňovanie a elimináciu zápachov a výparov, tvorených pri varení. K dispozícii sú štyri rýchlostné stupne s výkonom s odsávaním 304 až 625 m³/hod. Odsávanie prebieha z dvoch strán a to zo spodnej a prednej časti, vďaka čomu je rýchlejšie a účinnejšie. Nástenný odsávač pár Elica STRIPE LUX WH A/60 má príjemný dizajn a jeho vertikálne uloženie je veľkou výhodou pre neobmedzený pohyb. Prispôsobené je aj praktické osvetlenie, ktoré je tvorené dvoma 20 W halogénovými žiarovkami.

Základné parametre

  • Šírka: 60 cm
  • Maximálna hlučnosť: 69 dB
  • Maximálny výkon odsávania: 625 m3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Ozdoba vašej kuchyne

Čistý vzduch bez zápachov a nežiaducej vlhkosti vyžaduje efektívnu prevádzku. V takom prípade je pre vás ako stvorený rustikálny komínový digestor Faber RANCH WH 9016 A60 C1. Je to skutočne dizajnovo zaujímavý kúsok, ktorý prináša výkonné čistenie vzduchu v kuchyniach. Z varnej zóny sú odvádzané pary, ktoré sú následne čistené tukovým filtrom a vyvedené so všetkými zápachmi von komínom. V kuchyni tak zostáva iba čistý voňavý vzduch. Kovový kazetový filter na zachytávanie tukov je možné opakovane umývať. V prípade, že vo vašej kuchyni nie je tento spôsob odsávania možný, digestor ponúka aj možnosť recirkulácie vzduchu. K tomuto účelu výrobca ponúka aj uhlíkový filter  Faber H37 112.0037.325Faber High Performance 112.0285.381, alebo Faber Long Lasting H37 112.0185.278 .Uhlíkové filtre je potrebné zakúpiť zvlášť. Po odsatí je znečistený vzduch kompletne vyčistený vo filtroch a vháňaný späť do miestnosti.

Výkon

Digestor saje vzduch v troch rýchlostiach, ktoré sami prispôsobíte aktuálnym potrebám. Pri najnižšom stupni je výkon odsávanie 255 m³/h. Pri najvyššom stupni intenzity odsávania je množstvo odsatého vzduchu za hodinu 400 m³/h. Komínový digestor  vás určite poteší veľmi silným a spoľahlivým osvetlením varnej plochy. Toto osvetlenie je zaistené prostredníctvom 2 LED žiaroviek. 

Hlučnosť

Vysoká hlučnosť prevádzky digestora dokáže ubrať na pohodlí nie len tomu, kto sa nachádza v kuchyni, ale aj ostatným členom domácnosti. Digestor je vďaka svojej hlučnosti zaradený v kategórii D. Pri najnižšom stupni odsávania je hlučnosť 55 dB. Pri najvyššom stupni je hlučnosť prevádzky 68 dB

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Maximálna hlučnosť: 68 dB
Maximálny výkon odsávania: 400 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Faber
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 400 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 60 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 26 cm
Výška komína (max.): 26 cm
Vhodný uhl. filter: 112.0185.278
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Hĺbka: 50 cm
Hmotnosť: 18,32 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 68 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: D
Celková spotreba: 79 kWh

Dizajn

Typ ovládania: mechanické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 2

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 321.0536.610

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore