Farming Simulator 19 Platimum Edition PS4 hra

Cena:
42,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,86 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Hra Farming Simulator 19 Platinum Edition pre hernú konzolu Sony PlayStation 4 je dodávaná na Blu-ray disku s českou lokalizáciou. Hráčom ponúkne mapy Felsburnn a Ravenport. Zajazdite si na verne graficky spracovaných vozidlách od najznámejších výrobcov poľnohospodárskej techniky a strojov, medzi ktorých patrí aj John Deere. Platinové vydanie tiež obsahuje viac ako 35 vozidiel a doplnkov značky Class. K dispozícii je chov kráv, oviec, sliepok, prasiat aj koní. Na vašich poliach môžete pestovať 13 typov plodín, ako sú pšenica, jačmeň, repka olejná, slnečnica, sója, kukurica, ovos, zemiaky, cukrová repa, cukrová trstina, bavlna, olejnatá reďkovka a topole. Hra je rozdelená do troch obtiažnosti. Hrať môžete za farmárku alebo farmára. Nechýba ani multiplayer, v ktorom si spoločne zahrá až 16 hráčov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Prostredie a výber obtiažnosti

Farmárske plány zrealizujete na jednej z dvoch máp. Každá z nich má odlišnú topografiu aj rozmery polí. V hre sa mení denný a nočný cyklus aj počasie. Obtiažnosť je rozdelená do troch úrovní. V prvej sa naučíte ako chovať zvieratá a obrábať pôdu. V druhej máte k dispozícii obnos peňazí, ktorý použijete na nákup strojov, pozemkov aj dobytka. Pre dosiahnutie realistického zážitku, v treťom režime začínate len so základným kapitálom a nízkymi výkupnými cenami komodít.

Pestovanie plodín 

K dispozícii je 13 typov plodín, ako sú pšenica, jačmeň, repka olejná, slnečnica, sója, kukurica, ovos, zemiaky, cukrová repa, cukrová trstina, bavlna, olejnatá reďkovka a topole. Pred každým siatím musíte pole poorať alebo inak upraviť. Objem vašej úrody vzrastie, ak zem pohnojíte a počas rastu vykonáte postreky proti burine. Plodiny využijete na kŕmenie hospodárskych zvierat alebo ich predáte u obchodníkov. 

Chov zvierat

Na vašej navrhnutej farme môžete chovať kravy, ovce, prasatá, sliepky alebo kone. Každý druh zvierat má vlastné potreby a vyžaduje inú starostlivosť. Novým druhom v tejto hre sú kone. Tie musíte kŕmiť a denne na nich jazdiť, aby ste im zvýšili kondičný level a predali ich so ziskom. Každý kôň pri kúpe dostane automaticky meno, ktoré zmeníte v ponuke zvierat. V jednej chvíli môžete vlastniť maximálne 16 koní. 

Poľnohospodárska technika

Hra ponúka stovky strojov a techniky s detailne spracovaným  interiérom aj exteriérom od najznámejších výrobcov, medzi ktorých určite patria John Deere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a ďalší. Technika a stroje sú rozdelené do kategórii podľa zamerania. Môžete si ich kúpiť alebo za určitý poplatok prenajať. Väčšina ponúka možnosť prispôsobenia farby alebo iných vlastností.

Lesné hospodárstvo

Aj keď je farmársky simulátor prioritne zameraný na chov hospodárskych zvierat a pestovanie poľnohospodárskych plodín, nechýba ani možnosť ťažiť drevo s pomocou strojov a zariadení na to určených. Vyťažené drevo môžete spracovať na štiepku alebo ho v celku predať na píle. Odlesnené územie využijete na vytvorenie nového poľa. Nechýba ani možnosť opätovnej výsadby stromov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Simulátory
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Giant software
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Simulátory
Vekové obmedzenie: 3+
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 134 mm
Výška: 172 mm
Hmotnosť: 99 g
Hĺbka: 13 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: 3512899122147

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore