Farming Simulator 22 - PC hra

Tiež sa už nemôžeme dočkať!

Tento produkt začneme už čoskoro predávať. Už teraz si už ale môžete urobiť predobjednávku, aby vám ho nikto nevyfúkol a my vám ho pošleme hneď ako sa začne predávať.

Médium: DVD, Platforma: PC, Typ hry: Simulátory, Lokalizácia: česká,


Cena 39,90 €

0,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

*** PREDOBJEDNÁVKA - V PREDAJI OD 22. 11. 2021 *** Hra Farming Simulator 22 pre PC je dodávaná na DVD disku s českou lokalizáciou. Disponuje realistickejšie spracovaným prostredím aj meniacími sa ročnými obdobiami, ktoré ovplyvnia vašu poľnohospodársku činnosť. Ponúkne dve nové mapy + aktualizovanú alpskú mapu. K dispozícii budete mať viac ako 400 strojov od svetoznámych značiek, ako sú John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a ďalšie. Okrem klasických plodín môžete pestovať aj cirok, hrozno alebo olivy. Nechýba možnosť chovu hospodárskych zvierat či ťažby dreva.

Predobjednávkový bonus - DLC CLASS XERION SADDLE TRAC Pack

 

Realistickejšie prostredie

Hra Farming Simulator 22 ponúkne realistickejšie prostredie, dve nové mapy + aktualizovanú alpskú mapu a štyri ročné obdobia, ktoré ovplyvnia práce na poliach. Do GIANTS Engine 9 je implementovaný Parallax Occlusion Mapping. Ten spôsobí, že terén a rôzne povrchy v hre budú vyzerať podrobnejšie a dynamickejšie, pokiaľ túto funkciu zapnete v nastaveniach. 

Široká ponuka plodín aj strojov

Okrem klasických plodín môžete pestovať aj cirok, hrozno alebo olivy. Vďaka výrobným reťazcom je možné nové plodiny ďalej spracovávať. Na vašu poľnohospodársku činnosť budete mať k dispozícii viac ako 400 strojov od 100 skutočných značiek, ako sú John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a ďalšie.

Chov zvierat a lesné hospodárstvo

Na vašej farme môžete chovať rôzne hospodárske zvieratá. Nechýba ani možnosť ťažby dreva pomocou strojov na to určených. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium DVD
Platforma PC
Typ hry Simulátory
Lokalizácia česká

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Farming Simulator 22 - PC hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené