Farming Simulator 22 - PS5 hra

Tiež sa už nemôžeme dočkať!

Tento produkt začneme už čoskoro predávať. Už teraz si už ale môžete urobiť predobjednávku, aby vám ho nikto nevyfúkol a my vám ho pošleme hneď ako sa začne predávať.

Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 5, Typ hry: Simulátory, Lokalizácia: česká,


Cena 49,90 €

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

*** PREDOBJEDNÁVKA - V PREDAJI OD 22. 11. 2021 *** Hra Farming Simulator 22 pre hernú konzolu PlayStation 5 je dodávaná na Blu-ray disku s českou lokalizáciou. Disponuje realistickejšie spracovaným prostredím aj meniacími sa ročnými obdobiami, ktoré ovplyvnia vašu poľnohospodársku činnosť. Ponúkne dve nové mapy + aktualizovanú alpskú mapu. K dispozícii budete mať viac ako 400 strojov od svetoznámych značiek, ako sú John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a ďalšie. Okrem klasických plodín môžete pestovať aj cirok, hrozno alebo olivy. Nechýba možnosť chovu hospodárskych zvierat či ťažby dreva.

Predobjednávkový bonus - DLC CLASS XERION SADDLE TRAC Pack

 

Realistickejšie prostredie

Hra Farming Simulator 22 ponúkne realistickejšie prostredie, dve nové mapy + aktualizovanú alpskú mapu a štyri ročné obdobia, ktoré ovplyvnia práce na poliach. Do GIANTS Engine 9 je implementovaný Parallax Occlusion Mapping. Ten spôsobí, že terén a rôzne povrchy v hre budú vyzerať podrobnejšie a dynamickejšie, pokiaľ túto funkciu zapnete v nastaveniach. 

Široká ponuka plodín aj strojov

Okrem klasických plodín môžete pestovať aj cirok, hrozno alebo olivy. Vďaka výrobným reťazcom je možné nové plodiny ďalej spracovávať. Na vašu poľnohospodársku činnosť budete mať k dispozícii viac ako 400 strojov od 100 skutočných značiek, ako sú John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a ďalšie.

Chov zvierat a lesné hospodárstvo

Na vašej farme môžete chovať rôzne hospodárske zvieratá. Nechýba ani možnosť ťažby dreva pomocou strojov na to určených. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 5
Typ hry Simulátory
Lokalizácia česká

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Farming Simulator 22 - PS5 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené