Farming Simulator 22 - Xbox One / Xbox Series X hra

  • Prijímame predobjednávky
  • Predobjednávka na tovar, ktorý sa ešte len uvedie na trh. Predobjednávka vám zaručí to, že sa zaradíte medzi zákazníkov, ktorí obdržia horúcu novinku na trhu ako prví. Naviac dostanete tovar často v akčnej cene, alebo so zaujímavým darčekom. Doba dodania je rôzna a záleží od konkrétneho tovaru, akcie a dodávateľa. Ak si chcete overiť presný termín dodania, kontaktujte naše zákaznícke centrum.

Cena:
49,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

*** PREDOBJEDNÁVKA - V PREDAJI OD 22. 11. 2021 *** Hra Farming Simulator 22 pre hernú konzolu Xbox One / Xbox Series X je dodávaná na Blu-ray disku s českou lokalizáciou. Disponuje realistickejšie spracovaným prostredím aj meniacími sa ročnými obdobiami, ktoré ovplyvnia vašu poľnohospodársku činnosť. Ponúkne dve nové mapy + aktualizovanú alpskú mapu. K dispozícii budete mať viac ako 400 strojov od svetoznámych značiek, ako sú John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a ďalšie. Okrem klasických plodín môžete pestovať aj cirok, hrozno alebo olivy. Nechýba možnosť chovu hospodárskych zvierat či ťažby dreva.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Predobjednávkový bonus - DLC CLASS XERION SADDLE TRAC Pack

 

Realistickejšie prostredie

Hra Farming Simulator 22 ponúkne realistickejšie prostredie, dve nové mapy + aktualizovanú alpskú mapu a štyri ročné obdobia, ktoré ovplyvnia práce na poliach. Do GIANTS Engine 9 je implementovaný Parallax Occlusion Mapping. Ten spôsobí, že terén a rôzne povrchy v hre budú vyzerať podrobnejšie a dynamickejšie, pokiaľ túto funkciu zapnete v nastaveniach. 

Široká ponuka plodín aj strojov

Okrem klasických plodín môžete pestovať aj cirok, hrozno alebo olivy. Vďaka výrobným reťazcom je možné nové plodiny ďalej spracovávať. Na vašu poľnohospodársku činnosť budete mať k dispozícii viac ako 400 strojov od 100 skutočných značiek, ako sú John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a ďalšie.

Chov zvierat a lesné hospodárstvo

Na vašej farme môžete chovať rôzne hospodárske zvieratá. Nechýba ani možnosť ťažby dreva pomocou strojov na to určených. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Platforma: Xbox One
Typ hry: Simulátory
Vekové obmedzenie: 3+

Ďalšie vlastnosti

Značka: Giant software
Médium: DVD
Titulky: české
Platforma: Xbox One
Typ hry: Simulátory
Vekové obmedzenie: 3+
Lokalizácia: česká

Ďalšie parametre

Dabing: anglické
Potrebný internet: Áno

Ostatné

Kód produktu: 6952

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore