Feiyu Tech Vimble 2a


Farba: čierna, Kapacita batérie: 1300 mAh, Výdrž batérie: 10 hod., Maximálna nosnosť: 0.135 Kg, Trojcestná hlava: Áno, Nastaviteľná výška: Áno Viac info


Cena 59,90 €

Zľava 36 % z predchádzajúcej ceny: 92,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Troj-osí ručný stabilizátor Feiyu Tech Vimble 2a v čiernej farbe je vhodným príslušenstvom k akčným kamerám typu GoPro. Vybavený teleskopickou tyčou s dĺžkou 18 cm, s ktorou sa jednoducho manipuluje. Pripojiteľnosť pomocou Wi-Fi. K dispozícii 4 režimy použitia s rýchlym prepínaním. Integrovaná 1300 mAh má výdrž až 10 hodín. Hmotnosť stabilizátora je len 278 gramov. Dodávaný v praktickom puzdre.

Pohodlnejšie natáčanie videí

Stabilizátor Feiyu Tech Vimble 2a je vhodným príslušenstvom k akčnej kamere typu GoPro 5/6/7. Uľahčí vám natáčanie videí. Stabilizátor má kompaktné rozmery a je vyrobený z kvalitných materiálov. Navyše má nízku hmotnosť len 277 gramov, takže ho v ruke takmer neucítite. Je vybavený teleskopickou tyčou, ktorú môžete vysunúť až o 18 centimetrov.

3-osá stabilizácia a Wi-Fi

K dokonale ostrým záberom bez rušivého chvenia a šumu dopomáha 3-osá stabilizácia. Tá pomocou elektromotorov a špeciálnych algoritmov udrží telefón vždy v optimálnej polohe a eleminuje chvenie vašej ruky. Vaše videá môžete zdieľať pomocou Wi-Fi, dokonca si môžete nastaviť automatické ukladanie hesiel pre rýchlejšie pripojenie.

Výdrž a ovládanie

V konštrukcii stabilizátora je umiestnená 1300 mAh batéria s výdržou až 10 hodín. Ovládanie stabilizátora je veľmi jednoduché pomocou tlačidiel umiestnených na rukoväti. Tie vám umožnia zmenu režimu. Ďalšou výhodou je jednoduché upevnenie a vybratie akčnej kamery, vďaka rychlému systému uvoľnovania. 

4 užívateľské režimy

Pri natáčaní si môžete vybrať zo 4 režimov. Prvým je režim posunu, ktorý uzamkne naklopenie a nakláňanie (až 330°), aby sa kamera pohybovala podľa pohybov vašej ruky doprava alebo doľava. Druhým je režim sledovania. V tomto režime sa tiež uzamkne otáčanie (až 195°) a kamera sa riadi pohybum ruky v smeroch doprava, doľava, hore a dole. Tretím je režim celkového sledovania, kedy sa všetky tri osi hriadeľa hýbu podľa pohybu ruky. Posledným je režim uzamknutia. V tomto režime je orientácia kamery pevná, bez ohľadu na pohyby ruky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba čierna
Kapacita batérie 1300 mAh
Výdrž batérie 10 hod.
Maximálna nosnosť 0.135 Kg
Trojcestná hlava Áno
Nastaviteľná výška Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Feiyu Tech Vimble 2a

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené