Fenton FT15 LED čierny


Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, Vstup pre externý mikrofón: Áno,


Cena 179,00 €

3,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Aktívny párty reproduktor Fenton FT15 LED v čiernom prevedení sa postará o kvalitný prísun hudby na každej oslave, párty či podujatí. Tóny budú plynúť do priestoru z 15“ subwoofera a 1“ výškového reproduktora s celkovým výkonom 800 W. Tú správnu atmosféru navodia integrované LED svetelné efekty. Reproduktor disponuje Bluetooth technológiou pre bezproblémové streamovanie z vášho smartfónu či tabletu, USB portom a čítačkou SD kariet pre playlisty uložené na externých zdrojoch alebo sa možno úplne klasicky pripojiť pomocou AUX vstupu k stereo systémom, CD prehrávačom alebo rádiám. S určitosťou poteší bezdrôtový UHF mikrofón s funkciou Talkover, aby ste sa mohli zabaviť pri karaoke. Pre jednoduchý transport je reproduktor vybavený rukoväťou.

Výkonný párty reproduktor

Prenosný reproduktor poskytuje celkový výkon 800 W prostredníctvom 15“ subwoofera pre silné basy a 1“ výškového reproduktora pre čisté výšky. Hudbu možno bezdrôtovo streamovať cez Bluetooth technológiu z telefónu či tabletu alebo ju prehrávať z externých zdrojov pomocou USB a SD portu. Nechýba ani Aux vstup pre klasické pripojenie k stereo systémom, CD prehrávačom alebo rádiám. Správnu atmosféru na párty zabezpečí farebné LED osvetlenie zabudované do woofera. Celkový zvuk možno doladiť prostredníctvom regulácie výšok, hĺbky, ozveny a hlasitosti mikrofónu

Výbava reproduktora

Bezdrôtový UHF mikrofón s funkciou Talkover rozprúdi každú zábavu, ktorú môžete oživiť moderovaním či karaoke show. Súčasťou balenia je aj 35 mm statívová príruba, ktorá umožňuje umiestnenie na javisku, zatiaľ čo akumulátor s 3 - 5 hodinovou prevádzkou poskytuje zvuk nezávislý od podmienok elektrickej siete. Aktívny reproduktor možno viať so sebou kamkoľvek vďaka jeho robustnej konštrukcii s dizajnom vozíka a taleskopickej rukoväti.

Kľúčové vlastnosti

 • Aktívny reproduktor s 15" subwooferom a 1" tweeterom
 • Silný zvuk: 800 W výstupný výkon pre silné basy
 • Integrované LED svetlá vo wooferi
 • Bluetooth pripojenie
 • Ovládateľné výšky a basy, hlasitosť a ozvena mikrofónu a hlavná hlasitosť
 • USB port
 • SD port
 • Aux-In
 • Robustná vozíková konštrukcia s teleskopickou rukoväťou
 • Napájanie: 220 - 240 V; 50 Hz
   

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
Vstup pre externý mikrofón Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Fenton FT15 LED čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené