Fibaro AHK Radiátorová hlavica s teplotným snímačom

Cena:
94,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,90 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Radiátorová hlavica Fibaro AHK s teplotným snímačom kompatibilná s Apple Home Kit pre inovatívne riadenie kúrenia vášho domova, ktoré vám ušetrí náklady až o 42%. Perfektná teplota kde je to treba vďaka systému rozpoznávania vykurovaného prostredia, pomocou algoritmov, inteligentným ovládaním a nastavením harmonogramov pre jednotlivé priestory. Napájanie je možné cez USB a plná batéria vydrží jednu topnú sezónu. Hlavica využíva Bluetooth spolu s mobilnou aplikáciou a farebný LED kruh na zariadení indikujúci teplotu. Radiátorová hlavica Fibaro AHK je vhodná pre 98% dostupných radiátorov a pre ideálne podmienky vo vašom domove využíva aj Geolokáciu a množstvo ďalších funkcií ktoré ju robia tou správnou voľbou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Vyspelé funkcie pre ideálne vykurovanie

Ovládanie teploty nebolo nikdy také jednoduché, použitím vyspelých technológií radiátorovej hlavice Fibaro AHK s teplotným senzorom, ktorá sa hodí na 98% dostupných radiátorov, v moderných aj klasických interiéroch. Hlavica je vybavená farebným LED krúžkom, slúžiacim na indikáciu nastavenej teploty, v škále od modrej do červenej. Presné meranie pomocou externého teplotného senzoru, s presnosťou a dôkladnosťou rozpoznáva veľkosť priestoru a využíva pokročilé algoritmy. Dokáže tak rozpoznať iné zdroje tepla, ako napríklad krb a náhly pokles teploty, pri otvorení okna, čím dokáže zaručiť vždy ideálne rozmedzie vykurovania. Nabíjanie je zabezpečené cez USB rozhranie a plná batéria vydrží až jednu topnú sezónu, takže sa už nemusíte obávať o náhle vybitie v ten najnevhodnejší moment. 
 

Vždy pripravený presne podľa vašich predstáv

Typický vyhrievací systém je neefektívny a veľa tepla sa stráca na vykurovanie izieb, ktoré niesú často využívané, ale vdaka radiátorovej hlavici Fibaro AHK s teplotným senzorom budete mať teplo vášho domova plne pod kontrolou. Použitím harmonogramov si zaistíte maximálne pohodlie, vo vybraných izbách, podľa vášho denného plánu a prostredníctvom Fibaro senzoru pohybu, ktorí zaznamená nepredpokladaný pohyb v izbe, ju rýchlo vyhreje na ideálnu teplotu. Funkciou geolokácie spolu s harmonogramom si môžete vykurovanie nastaviť diaľkovo a vrátiť sa do útulného domova bez pohnutia prstu. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: teploty
Typ SMART produktu: sada/kit
Oblasť využitia: vykurovanie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fibaro
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela

Obsah balenia

Obsah balenia: externé teplotné čidlo
Počet kusov v balení: 2 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: teploty

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth
Kompatibilné s hlas.asistentom: Apple Home Kit
Typ SMART produktu: sada/kit
Oblasť využitia: vykurovanie

Ostatné

Kód produktu: FGBHT-PACK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore