Fibaro radiátorová hlavica pre HomeKit (FGBHT-001)

  • Doprava zadarmo

Technológia: Bluetooth, Typ SMART produktu: radiátorová hlavica, Oblasť využitia: vykurovanie Viac info


Cena 97,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,96 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Radiátorová hlavica Fibaro AHK kompatibilná s Apple Home Kit využíva moderné technológie pre inovatívne riadenie kúrenia vášho domova, ktoré vám ušetrí náklady až o 42%. Perfektná teplota kde je to treba vďaka systému rozpoznávania vykurovaného prostredia, pomocou algoritmov, inteligentným ovládaním a nastavením harmonogramov pre jednotlivé priestory. Napájanie je možné cez USB a plná batéria vydrží jednu topnú sezónu. Hlavica využíva Bluetooth spolu s mobilnou aplikáciou a farebný LED kruh na zariadení indikujúci teplotu. Radiátorová hlavica Fibaro AHK je vhodná pre 98% dostupných radiátorov a pre ideálne podmienky vo vašom domove využíva aj Geolokáciu a množstvo ďalších funkcií ktoré ju robia tou správnou voľbou.

Vyspelé funkcie pre ideálne vykurovanie

Ovládanie teploty nebolo nikdy také jednoduché, použitím vyspelých technológií radiátorovej hlavice Fibaro AHK, ktorá sa hodí na 98% dostupných radiátorov, v moderných aj klasických interiéroch. Hlavica je vybavená farebným LED krúžkom, slúžiacim na indikáciu nastavenej teploty, v škále od modrej do červenej. Presné meranie pomocou teplotného senzoru, s presnosťou a dôkladnosťou rozpoznáva veľkosť priestoru a využíva pokročilé algoritmy. Dokáže tak rozpoznať iné zdroje tepla, ako napríklad krb a náhly pokles teploty, pri otvorení okna, čím dokáže zaručiť vždy ideálne rozmedzie vykurovania. Nabíjanie je zabezpečené cez USB rozhranie a plná batéria vydrží až jednu topnú sezónu, takže sa už nemusíte obávať o náhle vybitie v ten najnevhodnejší moment. 

Vždy pripravený presne podľa vašich predstáv

Typický vyhrievací systém je neefektívny a veľa tepla sa stráca na vykurovanie izieb, ktoré niesú často využívané, ale vdaka radiátorovej hlavici Fibaro AHK budete mať teplo vášho domova plne pod kontrolou. Použitím harmonogramov si zaistíte maximálne pohodlie, vo vybraných izbách, podľa vášho denného plánu a prostredníctvom Fibaro senzoru pohybu, ktorí zaznamená nepredpokladaný pohyb v izbe, ju rýchlo vyhreje na ideálnu teplotu. Funkciou geolokácie spolu s harmonogramom si môžete vykurovanie nastaviť diaľkovo a vrátiť sa do útulného domova bez pohnutia prstu. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Technológia Bluetooth
Typ SMART produktu radiátorová hlavica
Oblasť využitia vykurovanie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Fibaro radiátorová hlavica pre HomeKit (FGBHT-001)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené