Fibaro Button HomeKit červené tlačidlo (FGBHPB-101-3)

Cena:
59,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Multifunkčné tlačidlo Fibaro Button Homekit v červenom prevedení, umožňuje ovládanie Homekit kompatibilných domácich zariadení a nastavovanie scén prostredníctvom Apple Homekit. Bezdrôtový, kompaktný dizajn umožňuje inštaláciu kdekoľvek v dome a s výdržou batérie okolo 2 rokov máte o jednu starosť menej. Rôzne funkcie môžu byť spustené stlačením tlačidla 1-5 krát a dlhým pridržaním, čím ponúka 6 možností a vo výstražnom móde každé stlačenie spustí alarm. Použitie je naozaj rozsiahle, či už ide o zasvietenie svetiel alebo komplexnú sekvenciu k ideálnej atmosfére. Položte si tlačidlo k posteli alebo na stôl a užite si ovládanie vašej domácnosti jedným prstom vďaka Fibaro Button Homekit.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Kompaktná veľkosť a dizajn vhodný kdekoľvek 

Tlačidlo Fibaro Button HomeKit v štýlovom červenom prevedení sa hodí naozaj kdekoľvek, či už do domácnosti, pri práci alebo v prípade núdze. Svojimi kompaktnými rozmermi (priemer: 46 mm, výška: 30 mm) a jednoduchým dizajnom, môže byť tlačidlo umiestnené kdekoľvek je to potrebné, bez nutnosti pripevňovania. Vysoká kvalita produkcie a bezdrôtová možnosť napájania batériou ER14250 (v balení) znamená, že vám vydrží naozaj dlho. Môžete si vybrať či chcete tlačidlo vidieť alebo schovať, napríklad pod stôl, čo vám umožní nastavenie inteligentných zariadení navôkol, presne podľa vašich požiadaviek.

Množstvo funkcií a možností dotykom prstu 

Na čo najefektívnejšie využitie má tlačidlo Fibaro Button HomeKit kompatibilitu s technológiou Apple Homekit a rovnako spolupracuje so zariadeniami Fibaro, cez Bluetooth s maximálnym dosahom 50 m. Je nabitý funkciami ako sú notifikácie v prípade potreby, pri starostlivosti o starších alebo chorých, ako aj malé deti. Tlačidlo rozozná 6 rôznych akcií, ako napríklad 1 klik vypne svetlo, 2 kliky aktivujú klimatizáciu a pri dlhom stlačení sa spustí sekvencia. Vďaka tejto funkcii Sekvencie si dokážete zosynchronizovať akciu viacerých zariadení naraz a tak ušetríte množstvo času. Pred odchodom z domu stačí zabezpečiť domácnosť jedným stlačením. Alarm, senzory a rôzne iné kompatibilné zariadenia sa aktivujú bez námahy. Nielen v domácnosti, ale aj v profesionálnom prostredí sa dá tlačidlo Fibaro Button Homekit využiť intuitívne a efektívne, ostáva už len na vás a vašej predstavivosti akým spôsobom ho využijete. 


 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Technológia: Bluetooth
Typ SMART produktu: tlačidlo
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fibaro
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 4,6 cm
Hmotnosť: 20 g
Výška: 3,4 cm
Hĺbka: 4,6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 1x návod na použitie
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth
Kompatibilné s hlas.asistentom: Apple Home Kit
Typ SMART produktu: tlačidlo
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti

Ostatné

Kód produktu: FGBHPB-101-3

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore