Fibaro Home Center 2 čierna (FGHC2)

Cena:
599,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Centrálna jednotka Fibaro Home Center 2 v elegantnom čiernom prevedení, s hliníkovým telom, dokáže spravovať až 230 zariadení vašej Smart domácnosti. O správnu funkciu sa stará procesor Intel Atom 1,6 GHz, ktorí naplno využíva systém Z-Wave. Zariadenie je taktiež kompatibilné so systémami iOS a Android. Na efektívne využitie funkcií je využitá 1 GB DDR RAM pamäť s 2 GB SLD úložiskom a pre bezpečnú zálohu obsahuje premyslený zálohovací disk. Funkcie kombinovania funkcií zariadení a ich ovládania, možnosti nastavenia vlastných scén podľa potreby, geolokalizácia a VoIP komunikácie robia z FIBARO Home Center 2 tú správnu voľbu pre vašu domácnosť.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj
 • Doprava zdarma
Popis produktu

 

Fibaro Home Center 2

 • Najprepracovanejší Z-Wave systém domácej automatizácie
 • Intuitívne grafické prostredie
 • Rýchli a efektívny hardware s procesorom Intel Atom 1.6GHz a 1GB RAM pamäťou
 • Moderný dizajn s kvalitným hliníkovým prevedením
 • Geo lokalizácia
 • Emailová a SMS notifikácia
 • Vzdialený prístup z Internetu cez PC, tablet alebo mobilný telefón
 • História udalostí
 • Konfigurovateľné Režimy a Scény a definovanie následných Akcií ako napr. zapnutie klimatizácie alebo kúrenia pri príchode domov

Technológie zaručujúce vysoký výkon a spoľahlivosť 

Riadiaca centrálna jednotka Fibaro Home Center 2 ponúka vysoko výkonný systém kontroly a ovládania vášho inteligentného domova, zaručujúci nadštandardný komfort a bezpečnosť. Na komunikáciu využíva systém Z-Wave, ktorý je kompatibilný s mnohými modulmi smart TV, IP kamier, termostatov, alarmov, prehrávačov médií a iných. Pre rozsiahlejšie domy pomáha dosah až 30 m a možnosť prepojenia viacerých zariadení Home Center do jedného systému. Použitím kvalitného procesora Intel Atom Dual Core 1,6 GHz, sú procesy vykonávané rýchlo a lokálne, čo znamená že váš systém funguje nezávisle od internetového pripojenia. Pre čo najvyššiu spoľahlivosť je vo vnútri zariadenia použitá 1 GB DDR RAM pamäť s úložným diskom 2 GB SLC HDD a diskom pre obnovenie 4 GB MLC

Kvalita a jednoduchosť s vysokou mierou bezpečnosti

Vyhotovenie riadiacej jednotky Fibaro Home Center 2 je rovnako kvalitné ako vnútro zariadenia, kryté hliníkovým obalom v elegantnom čiernom prevedení, čím sa hodí do akéhokoľvek typu interiéru. Prevádzková teplota sa pohybuje v rozmedzí od 10-40 °C a napájanie zariadenia je pomocou 12 V adaptéru s napájacím káblom (v balení). Prepojenie záplavových senzorov, senzorov pohybu, detekcie dymu, ako aj iných zaručí, že v spolupráci s riadiacou jednotkou budete vedieť ak sa niečo stane v momente nebezpečia, prostredníctvom notifikácií. Najväčšou výhodou ale je, že zariadenie dokáže na nebezpečie reagovať a v prípade potreby napríklad vypnúť prívod vody, alebo spustiť alarm. Vaše dáta sú rovnako v bezpečí, použitím najvyššieho levelu ochrany WAF a systému Anti-D DoS, ako aj kódovaním komunikácie protokolom TLS a ochrane hesiel cez bcrypt. 

Nové možnosti prepojenia zariadení bez kompromisov 

Kombináciou funkcií inteligentnej domácnosti, dostanete zo svojej riadiacej jednotky čo najviac a máte možnosť prepojenia až 230 rôznych senzorov a spínačov na 1 zariadenie. Takmer nekonečné množstvo možností, je možné prepojením tích najpoužívanejších inteligentných zariadení ako sú Philips hue, danalock, iEAST, Yamaha, Bose, D-Link a iných. Ovládať tak môžete klímu, kúrenie, zavlažovanie, multimédiá, ako aj alarmy a spojiť ich do Sekvencií. Funkcia Sekvencie je používaná na automatizáciu procesov, napríklad po zobudení (otvorenie žalúzií, zapnutie rádia/TV, nastavenie kúrenia). Táto funkcia využíva aj pokročilý systém ovládania procesov pomocou nezávislej GPS lokácie. Systém rozozná pozíciu vašich rodinných príslušníkov podľa ich smartfónu a tesne pred príchodom domov tak dokáže spustiť sekvenciu ako je (automatické otvorenie dverí, vypnutie alarmu, zapnutie klimatizácie). Týmto zjednodušením tak zaručene využijete potenciál celej vašej inteligentnej domácnosti.

Intuitívne ovládanie a kontrola kdekoľvek 

Hlavným centrom ovládania sa stane aplikácia Fibaro, kompatibilná s Android aj iOS a na počítače kompatibilná s Windows aj Mac OS. Na zadávanie príkazov a nastavení je možné prakticky využiť aj inteligentných asistentov ako sú Amazon Alexa a Google Assistent. Všetky informácie a možnosti máte na jednom mieste, môžte sledovať kde sa nachádzajú vaši blízky použitím geolokalizácie, kontrolovať domácnosť pomocou kamier, spustiť rôzne sekvencie, ako aj kontrolovať celkovú spotrebu energiu. Inteligentné domácnosti dokážu byť veľmi energeticky náročné a tak si vďaka tejto funkcii kontroly dokážete optimalizovať výkon a funkciu všetkých vašich zariadení, bez akejkoľvek námahy. Ušetrite na nákladoch a užite si pocit bezpečia a kontroly kedykoľvek si to želáte, prostredníctvom centrálnej riadiacej jednotky Fibaro Home Center 2. 

Vlastnosti

 • Z-Wave technológia    Z-Wave (Gen 3) 868.42 MHz
 • IoT - Internet of Things    Bezdrôtová komunikácia
 • Káblová technológia    Ethernet 100Mbps
 • Inteligentné riadenie a ovládanie    Autonómne - inteligentné riadenie lokálne
 • Ovládanie multimédií    Cez IP sieť LAN
 • Ovládanie klimatizácie    Cez IP sieť LAN
 • Napájanie    Káblové napájanie
 • Typ použitia    Vnútorné
 • Trieda krytia    IP20
 • Kompatibilita s FIBARO HC2    Áno
 • Kompatibilita s FIBARO HC LITE    Áno

Pripojené súbory

Návod na inštaláciu riadiacej jednotky Fibaro Home Center 2 [*.pdf, 308.87 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ SMART produktu: centrálna jednotka
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fibaro
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 22,5 cm
Hmotnosť: 1500 g
Výška: 4,4 cm
Hĺbka: 18,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 1x LAN sieťový kábel
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Home Kit
Typ SMART produktu: centrálna jednotka
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti
Geolokácia: Áno
Technológia: Lan, Z-wave

Ostatné

Kód produktu: FGHC2-BLACK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore