FIFA 20 Legacy Edition Nintendo Switch hra

Cena:
19,99 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

POPIS PRODUKTU

Hra FIFA 20 Legacy Edition pre hernú konzolu Nintendo Switch je dodávaná na Game card. Zavedie vás do futbalového sveta plného výziev, súperenia, adrenalínu, sklamania či pocitu z výhry. Disponuje pokročilým ovládaním lopty a grafickým spracovaním postáv hráčov. K dispozícii budete mať režim Výkop aj režim kariéry. Najobľúbenejší režim FIFA Ultimate Team ponúkne aktualizované súpisky, z ktorých si vyberiete hráčov do tímu. Zahráte si licencované turnaje, vrátane Ligy majstrov UEFA, medzinárodného pohára žien alebo priateľských zápasov. Hra je v anglickej lokalizácii.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 67 %
Popis produktu

FIFA 20 Ultimate Team

Staňte sa súčasťou najobľúbenejšieho režimu série FIFA a vybudujte si vysnívaný tím z tisícky dostupných hráčov. Vo FIFA Ultimate Team na seba preberiete úlohu manažéra, budete draftovať nových hráčov, prihlasovať sa do rôznych turnajov alebo zapájať sa do týždňových výziev.

Režimy v hre

V hre si budete môcť zahrať režim Výkop, režim kariéry, licencované aj prispôsobené turnaje, vrátane Ligy majstrov UEFA, medzinárodného pohára žien alebo priateľských zápasov. 

Herné prvky

Vďaka vylepšeným prvkom hrania budete mať v hre FIFA 20 Legacy Edition pod kontrolou každý moment na ihrisku, nech sa to už týka zápasovej taktiky, či práce s loptou. Systém aktívneho spracovania lopty zlepší zážitok počas hry. Tešiť sa môžete aj na dynamické taktiky a súboje o loptu 50/50.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Športové
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Športové
Vekové obmedzenie: 3+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 105 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 60 g
Hĺbka: 11 mm

Ďalšie parametre

Handheld mód: Ano

Ostatné

Kód produktu: NSS201

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore