Popis produktu

Hra FIFA 20 pre počítač je dodávaná na DVD disku. Vďaka užívateľom kontrolovaným rozhodujúcim momentom a vylepšenej trajektórií striel ponúkne realistický priebeh zápasu. Hrať môžete za ženskú alebo mužskú postavu, ktorú upravíte pomocou širokého množstva oblečenia, účesov alebo tetovania. Okrem prestížnych klubových súťaží si v režime VOLTA zahráte tiež pouličné zápasy pod podjazdom v Amsterdame aj na streche výškovej budovy v Tokiu. Hra je v českej lokalizácií.

Autentický priebeh zápasu

Bol vylepšený priebeh zápasu. Jeho tempo kopíruje najznámejšie svetové ligové súťaže a prinesie väčšie množstvo situácií pri hre jeden na jedného, kde je dôraz kladený na užívateľom ovládané kľúčové momenty. Zdokonalený systém pozičnej hry a obranných zákrokov pomôže hráčom riadeným umelou inteligenciou lepšie porozumieť správaniu užívateľa. 

Rozhodujúce momenty

Rozhodujúce momenty vám poskytnú väčšiu kontrolu nad udalosťami, ktoré ovplyvňujú výsledok zápasu. V dôležitých fázach každého stretnutia budete mať vplyv na vyrovnané zakončenie v útočnej tretine, kontrolované obranné zákroky, dribling do strán alebo prepracované zahratie štandardných situácií.

Systém pohybu lopty a trajektória striel

Prepracovaný systém pohybu ponúkne autentické odrazy lopty aj jej zatáčanie. S novým systémom bude tiež v ponuke veľká škála realistických trajektórií striel, od nebezpečne padajúcich až po strely „plávajúce“ vo vzduchu.

EA SPORTS VOLTA 

V EA SPORTS VOLTA sa futbal vráti späť do ulíc. Zahrať si môžete 3 na 3 bez brankára, 4 na 4, 4 na 4 bez brankára, 5 na 5 alebo profesionálny futsal. Pouličné zápasy budú lokalizované na nezvyčajných miestach – od podjazdu v Amsterdame až po strechu výškovej budovy v Tokiu. Vzhľad vášho ženského alebo mužského avatara upravíte pomocou širokého množstva oblečenia, účesov a tetovania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium DVD
Platforma PC
Typ hry Športové
Lokalizácia česká

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií FIFA 20 PC hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami