FIFA 20 Xbox One hra

Cena:
19,99 €

Pôvodná cena 69,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

POPIS PRODUKTU

Hra FIFA 20 pre hernú konzolu Microsoft Xbox One je dodávaná na Blu-ray disku. Vďaka užívateľom kontrolovaným rozhodujúcim momentom a vylepšenej trajektórií striel ponúkne realistický priebeh zápasu. Hrať môžete za ženskú alebo mužskú postavu, ktorú upravíte pomocou širokého množstva oblečenia, účesov alebo tetovania. Okrem prestížnych klubových súťaží si v režime VOLTA zahráte tiež pouličné zápasy pod podjazdom v Amsterdame aj na streche výškovej budovy v Tokiu. Hra je v českej lokalizácií.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 71 %
Popis produktu

Autentický priebeh zápasu

Bol vylepšený priebeh zápasu. Jeho tempo kopíruje najznámejšie svetové ligové súťaže a prinesie väčšie množstvo situácií pri hre jeden na jedného, kde je dôraz kladený na užívateľom ovládané kľúčové momenty. Zdokonalený systém pozičnej hry a obranných zákrokov pomôže hráčom riadeným umelou inteligenciou lepšie porozumieť správaniu užívateľa. 

Rozhodujúce momenty

Rozhodujúce momenty vám poskytnú väčšiu kontrolu nad udalosťami, ktoré ovplyvňujú výsledok zápasu. V dôležitých fázach každého stretnutia budete mať vplyv na vyrovnané zakončenie v útočnej tretine, kontrolované obranné zákroky, dribling do strán alebo prepracované zahratie štandardných situácií.

Systém pohybu lopty a trajektória striel

Prepracovaný systém pohybu ponúkne autentické odrazy lopty aj jej zatáčanie. S novým systémom bude tiež v ponuke veľká škála realistických trajektórií striel, od nebezpečne padajúcich až po strely „plávajúce“ vo vzduchu.

EA SPORTS VOLTA 

V EA SPORTS VOLTA sa futbal vráti späť do ulíc. Zahrať si môžete 3 na 3 bez brankára, 4 na 4, 4 na 4 bez brankára, 5 na 5 alebo profesionálny futsal. Pouličné zápasy budú lokalizované na nezvyčajných miestach – od podjazdu v Amsterdame až po strechu výškovej budovy v Tokiu. Vzhľad vášho ženského alebo mužského avatara upravíte pomocou širokého množstva oblečenia, účesov a tetovania.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Platforma: Xbox One
Typ hry: Športové
Vekové obmedzenie: 3+

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Športové
Vekové obmedzenie: 3+
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 140 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAX320617

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore