FIFA 21 Champions Edition - PS4 hra

  • Výpredaj - 29 %

Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Športové,


Cena 59,90 €

Zľava 29% z pôvodnej ceny: 84,90 € Zobraziť nápoveď

1,20 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Jedna z najobľúbenejších športových hier sa dočkala svojho ďalšieho pokračovania. FIFA 21 (Champions Edition) na PS4 prinesie mnoho zážitkov pri hraní. Vyberte si svoj obľúbený tím, vytvárajte a upravujte hráčske zostavy, zapojte sa do ligových zápasov, vybehnite na ihrisko, trénujte a vyhrajte. Tešiť sa môžete na klasický režim hrania tím vs tím, kariérny mód, multiplayer, Volta (hranie na pouličných ihriskách), tréningový mód, kde vylepšíte svoje herné taktiky, zručnosti s loptou a mnoho ďalších možností, ktoré vám FIFA 21 ponúkne. Vylepšenie prichádza taktiež v grafike a animáciách. Vychutnajte si jedinečné nástupy na štadión, ukážky a zápasové zostrihy, zvukové efekty a skandovanie divákov pre ešte lepší herný zážitok. Hra je v anglickom dabingu s českým textom. Na online hranie je potrebné mať predplatné na PlayStation Plus.

 

Spracovanie obrazu a plynulé vykreslenie scén

Rýchla akcia povedie k víťazstvu. Vizuálne scény sa spracovávajú oveľa rýchlejšie a plynulejšie. Pri hraní nebudete obmedzovaní sekaním ani spomaleným vykreslením scén, ktoré vás môžu vyviesť z hernej nálady. Hráčov a štadión si tak vychutnáte v peknej kvalite.

Vylepšené svetelné renderovanie

Deferred lighting je nová technológia, ktorá sa postará o prirodzenejšie spracovanie svetelných podmienok. Herné prostredie sa vďaka nej približuje skutočnosti, čo pocítite nielen na vizuále hráčov a štadiónov, ale taktiež vám to dodá pocit, akoby ste sledovali skutočný futbalový zápas.

Detaily a správanie hráčov

Hra sa čoraz viac približuje realite. Postavy, tvár, dresy, správanie v zápasových situáciách vychádza z ich skutočných vlastností a štatistík. Či už hráč oslavuje gól, kope penaltu, pripravuje sa na priamy kop alebo fauluje protihráča, emočné prejavy v hre odzrkadľujú ich reálne správanie.

Nálada na ihrisku

Herné zážitky vám taktiež spestrí pohlcujúci zvuk. FIFA 21 prichádza s vylepšenou zvukovou technológiou, ktorá vnesie do hry priestorové zvukové efekty. Skandovanie divákov počas zápasov a potlesky vás nabudia k lepším herným výkonom.

Na online hranie je potrebné mať predplatné na PlayStation Plus.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma PlayStation 4
Typ hry Športové

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií FIFA 21 Champions Edition - PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené