FireAngel CO-9D detektor CO a teploty

Cena:
38,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,78 €

POPIS PRODUKTU

Multifunkčný detektor FireAngel CO-9D je meracie zariadenie oxidu uhoľnatého a digitálny teplomer v jednom. Detektor disponuje multifunkčným LCD displejom, ktorý zobrazuje aktuálnu úroveň koncentrácie oxidu uhoľnatého. Pokročilý elektrochemický senzor je navrhnutý tak, aby presne meral nízkej úrovne oxidu uhoľnatého (CO) a poskytoval včasné varovanie na LCD displeji. Detektor je vybavený kombinovaným tlačidlom Test/Mode, ktoré je určené na overovanie správneho fungovania. Detektor CO je napájaný pomocou integrovanej napájacej jednotky.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

 

Bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu

Oxid uhoľnatý je bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu, ktorý vzniká pri zlom spaľovaní fosílnych palív, ako je uhlie, ropa, zemný plyn, LPG, uhlie a drevo. Môže byť produkovaný zle udržiavanými, alebo pokazenými palivami, ktoré spaľujú spotrebiče určené na vykurovanie v domácnostiach, ako: kotly, plynové spotrebiče, karmy, grily, zanesené komíny, ventilačné systémy, alebo poškodené potrubie určené na odvod spalín.

Meracie zariadenie CO a digitálny teplomer v jednom

Multifunkčný detektor FIRE ANGEL CO-9D je meracie zariadenie oxidu uhoľnatého a digitálny teplomer v jednom. Detektor disponuje multifunkčným LCD displejom, ktorý zobrazuje aktuálnu úroveň koncentrácie oxidu uhoľnatého (CO) v monitorovanom priestore spolu s teplotou. Zobrazené hodnoty CO sú uvedené v častiach na milión (PPM). Senzor je prekalibrovaný tak, aby displej detektora zobrazoval namerané hodnoty od 10 PPM do 999 PPM.

Pokročilý elektrochemický senzor 

Pokročilý elektrochemický senzor je navrhnutý tak, aby presne meral nízkej úrovne oxidu uhoľnatého (CO) a poskytoval včasné varovanie na LCD displeji pomocou digitálneho stĺpcového grafu ešte pred akustickým varovaním nebezpečnej úrovne CO.

Kombinované tlačidlo Test/Mode

Detektor je vybavený kombinovaným tlačidlom Test/Mode, ktoré je určené na overovanie správneho fungovania. Stav senzora, napájacie jednotky a vnútorných obvodov je monitorovaný automatickým kontrolným systémom zariadenia účinnosti. V prípade zistenia poruchy, sa na LCD displeji zobrazia informácie o chybe a spustí sa signál. Detektor CO je napájaný pomocou integrovanej napájacej jednotky, ktorá je konštruovaná tak, aby zariadenie poskytovala energiu po celú dobu jeho životnosti.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: oxid uhoľnatý
Typ SMART produktu: doplnok
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fire angel
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 12,5 cm
Hmotnosť: 180 g
Výška: 7,4 cm
Hĺbka: 4 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: batérie
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: oxid uhoľnatý

Ďalšie parametre

Typ SMART produktu: doplnok
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ostatné

Kód produktu: FIRE CO-9D

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore