FireAngel SCB10 kombinovaný detektor


  Typ SMART produktu: doplnok, Oblasť využitia: zabezpečenie,


  Cena 57,90 €

  1,16 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  Kombinovaný hlásič požiaru a oxidu uhoľnatého (CO) FireAngel SCB10 je určený na zistenie požiaru, dymu a smrteľného nebezpečenstva v podobe oxidu uhoľnatého (CO) v jednom. Vďaka jednoduchej inštalácii, jednoduchej údržbe, vysokej spoľahlivosti a bezúdržbovému batériovému napájaniu je hlásič vhodný pre použitie vo všetkých domácnostiach. Okrem detekcie požiaru a oxidu uhoľnatého disponuje tento kombinovaný hlásič celým radom pokročilých funkcií. Multifunkčné tlačidlo slúži na overenie funkčnosti vnútorných obvodov, integrovanej sirény a batérie. Ponúka perfektnú ochranu pre maximálny komfort a bezpečie.

   

   

  Perfektná ochranu pre maximálne bezpečie

  Kombinovaný hlásič požiaru a oxidu uhoľnatého (CO) FireAngel je určený na zistenie požiaru, dymu a smrteľného nebezpečenstva v podobe oxidu uhoľnatého (CO) v jednom. Ponúka perfektnú ochranu pre maximálny komfort a bezpečie. Hlásič je vybavený dvoma senzormi, optickým (fotoelektrickým) senzorom pre detekciu požiaru a elektrochemickým senzorom detekcie oxidu uhoľnatého (CO). 

  Vstavaná lítiová batéria

  O napájanie hlásiča sa po celú dobu jeho 10-ročnej životnosti stará vstavaná lítiová batéria. Vďaka jednoduchej inštalácii, jednoduchej údržbe, vysokej spoľahlivosti a bezúdržbovému batériovému napájaniu je hlásič vhodný pre použitie vo všetkých domácnostiach. Súčasťou hlásiča je montážna konzola navrhnutá pre upevnenie zariadenia na strop alebo stenu.


  Pokročilé funkcie

  Okrem detekcie požiaru a oxidu uhoľnatého disponuje tento kombinovaný hlásič celým radom pokročilých funkcií. Multifunkčné tlačidlo slúži na overenie funkčnosti vnútorných obvodov, integrovanej sirény a batérií, ale aj v rámci funkcie Smart Silence k dočasnému stíšenia hlásiča, napr. v prípade falošného požiarneho poplachu. Funkcia Sleep Easy umožňuje opakovane stíšiť signalizáciu vybitej batérie na dobu až 9 hodín, najmä ak dôjde k tejto signalizáciu v nočných hodinách.
   

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Typ SMART produktu doplnok
  Oblasť využitia zabezpečenie

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií FireAngel SCB10 kombinovaný detektor

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené