FireAngel ST-622 dymový hlásič požiaru

Zobraziť


  Detekcia: požiaru, Typ SMART produktu: doplnok, Oblasť využitia: zabezpečenie,


  Cena 25,19 €

  0,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  5,0 / 5

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené

  1 jeden nákup

  Zobraziť jednu recenziu

  Popis produktu

  Dymový hlásič požiaru FireAngel ST-622 nepretržite monitoruje okolitú teplotu, a ak dôjde k jej prudkému nárastu, automaticky zvýši citlivosť detekcie dymu. Červená signalizačná LED dióda a integrovaná 85 dB siréna umožňujú upozorniť okrem detekcie požiaru tiež na prípadnú poruchu, alebo vybitie batérie. Veľké testovacie tlačidlo slúži na overenie funkčnosti vnútorných obvodov hlásiča, integrovanej sirény a batérií, ale aj v rámci funkcie Smart Silence k dočasnému stíšenia hlásiča. Funkcia Sleep Easy umožňuje opakovane stíšiť signalizáciu vybitej batérie.

   

  Nepretržité monitorovanie

  Dymový hlásič požiaru FireAngel ST-622 je vybavený multi-senzorovou technológiou Thermoptek. Nepretržite monitoruje okolitú teplotu, a ak dôjde k jej prudkému nárastu, automaticky zvýši citlivosť detekcie dymu. Vďaka tomu sa reakčná doba hlásiča zníži až o 50% v porovnaní s bežnými dymovými hlásičmi požiaru. O napájanie hlásiča sa stará vstavaná lítiová batéria, ktorá sa automaticky aktivuje po umiestnení hlásiča do montážnej konzoly.

  Testovacie tlačidlo

  Okrem detekcie požiaru disponuje hlásič celým radom pokročilých funkcií. Veľké testovacie tlačidlo slúži na overenie funkčnosti vnútorných obvodov hlásiča, integrovanej sirény a batérií, ale aj v rámci funkcie Smart Silence k dočasnému stíšenia hlásiča napr. v prípade falošného poplachu. 

  Funkcia Sleep Easy

  Funkcia Sleep Easy umožňuje opakovane stíšiť signalizáciu vybitej batérie na dobu 8 hodín a vďaka funkcii Toast Proof je hlásič vysoko odolný proti falošným poplachom vyvolaným výparmi vznikajúcimi pri varení. Môžete ho tak bez obáv používať aj v blízkosti kuchyne, kde použitie bežných dymových hlásičov požiaru nebýva doporučované. 


  LED dióda a integrovaná siréna 

  Červená signalizačná LED dióda a integrovaná 85 dB siréna umožňujú upozorniť okrem detekcie požiaru tiež na prípadnú poruchu, alebo vybitie batérie. Hlásič je možné upevniť na strop alebo stenu pomocou dodávaného spojovacej materiálu.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Detekcia požiaru
  Typ SMART produktu doplnok
  Oblasť využitia zabezpečenie

  Hodnotenie

  5,0 / 5

  1 recenzia FireAngel ST-622 dymový hlásič požiaru

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené

  Vladimir

  6. 6. 2021

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Nehodnotené

  Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • ok
  • ok

  ok