Fitbit Ace 3 Kids čierny/žltý

Doprava zadarmo

Funkcie: monitoring spánku, Výdrž batérie: 8 Dni, Vodovzdornosť: vodotesný,


Cena 79,90 €

1,60 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Fitness náramok Fitbit Ace 3 Kids v čierno žltom prevedení, PMOLED dotykový displej, výdrž batérie 8 dní, Bluetooth 4.2, vodotesný do 50 metrov (5 ATM), monitoring spánku, krokomer, upozornenie na hovory, rodičovský dohľad, pripomenutie pohybu, budík, rodičovský dohlaď cez aplikáciu Fitbit, kompatibilný s iOS a Android

Skvelé funkcie 

Fitness náramok Fitbit Ace 3 Kids disponuje dotykovým displejom PMOLED a veľa skvelými funkciami ktoré využijú nie iba deti ale aj ich rodičia. Okrem klasických funkcií ako budík, čas, dátum a podobne tu nájdete aj funkcie ako monitorovanie spánku a upozornenie na spánok. Ďalej tu nájdete aj praktické funkcie ako upozornenie na neaktivitu, krokomer, celková doba aktivity, stopky, časovač a nechýba ani upozornenie na prichádzajúce hovory alebo virtuálne odznaky pre motiváciu vašich detí športovať. Nechýba ani Bluetooth 4,2. Kompatibilný s operačným systémom iOS a Android.

Aplikácia pre monitorovanie dieťaťa 

O rodičovský dohlaď sa postará mobilná aplikácia Fitbit. Aplikácia vám umožní sledovať celodennú aktivitu dieťaťa, kde sa vaše dieťa práve nachádza ale aj skvelý prehlaď spánku či prichádzajúcich hovorov. Tak isto je aplikáciu možné využiť aj na posielanie rôznych upozornení pre dieťa a mnoho ďalšieho. V aplikácií môžete nastaviť aj špeciálny detský prístup, v ktorom potom vaše deti sami vidia svoje štatistiky či získané odznaky.

Odolnosť voči vode a batéria

Okrem všetkého náramok disponuje odolnosťou voči vode 5ATM (do 50 metrov). O výdrž náramku sa zase postará Li-pol batéria ktorá udrží zariadenie v prevádzke až 8 dní.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie monitoring spánku
Výdrž batérie 8 Dni
Vodovzdornosť vodotesný

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Fitbit Ace 3 Kids čierny/žltý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené