Fitbit Blaze S čierne

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −30 %

NFC: Nie, Funkcie: krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, Bezdrôtové nabíjanie: Nie,


Cena 139,00 €

Zľava 30 % z pôvodnej ceny: 199,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlové smart hodinky Fitbit Blaze v čiernom prevedení disponujú 1,66" LCD dotykovým displejom a pružným elastickým remienkom s veľkosťou S (140 mm – 170 mm). Sú odolné voči potu a jemnému postriekaniu vodou. Prostredníctvom technológie Bluetooth 4.0 umožňujú synchronizáciu s mobilnou aplikáciou Fitbit, ktorá je dostupná pre Android, Window Phone alebo iOS. Hodinky ponúkajú optický senzor srdcového tepu PurePulse, snímač okolitého svetla, výškomer či 3-osý akcelerometer. Sú vybavené Litium polymérovou batériou s výdržou do 5 dní a dobou nabíjania 1-2 hodiny.

Monitorovanie vášho spánku a príjemný budík

Smart hodinky sú pre vás praktickým spoločníkom aj v prípade, že sa rozhodnete odpočívať. Dokážu totiž monitorovať dĺžku a kvalitu vášho spánku. Všetky získané informácie si môžete po následnej synchroznizácií sledovať na grafoch. Využiť môžete aj tichý budík, ktorý vás zobudí jemnými vibráciami. Náramok disponuje integrovaným optickým snímačom, ktorý vás bude neustále informovať o frekvencii vášho tepu.

 

K dispozícii počas celého dňa

O prísun energie počas celého dňa sa postará integrovaná batéria s výdržou cca do 5 dní. ​Li-pol batériu je možné v priebehu 1 - 2 hodín kedykoľvek dobiť. Súčasťou fitness náramku je bezdrôtové rozhranie Bluetooth 4.0, ktoré vám zabezpečuje prepojenie s vašim PC alebo mobilným telefónom s operačným systémom iOSAndroid alebo Windows Phone. Vaše výsledky, notifikácie či udalosti v kalendári môžete sledovať na ľahko čitateľnom 1,66" dotykovom LCD displeji bez toho, aby ste museli držať telefón v ruke.

 

Motivuje k lepším výsledkom

Náramok má vďaka funkciám, ktorými je vybavený nielen praktickú, ale rovnako aj motivačnú funkciu. Dokáže totiž merať prejdenú vzdialenosťspálené kalórie či pripomienky na pohyb, čo vás neustále bude nabádať k tomu, aby ste boli aktívni. Užitočný je aj režim automatického monitorovania tréningu SmartTrack, ktorý dokáže rozpoznať športovú aktivitu a vytvoriť o nej záznam. Po synchroznizácií v aplikácií Fit si môžete výsledky porovnávať vo vašom telefóne. 

 

Štýlový dizajn

Smart hodinky Fitbit Blaze v štýlovom čiernom prevedení sú vybavené pružným elastickým remienkom s veľkosťou S, ktorá sa prispôsobí veľkosti zápästia od 140 do 170 mm. Materiál, z ktorého je vyrobený je nie len príjemný na dotyk, ale taktiež odolný voči potu, dažďu či jemnému postriekaniu vodou. 

 

*Hodinky Fitbit nie sú kompatibilné s: Huawei P8 Lite, Huawei P9 Lite a Xiaomi Mi 6.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Fitbit Blaze S čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené