Fitbit Charge 4 čierny

Cena:
149,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štvrtá generácia fitness náramku Fitbit Charge 4 prináša ďalšie výborné funkcie a zlepšenia. Zaujme elegantným čiernym prevedením a vodotesnou konštrukciou. Pohodlné nosenie vďaka silikonovému náramku s možnosťou výmeny. Vybavený hranatým dotykovým PMOLED displejom s rozlíšením 160 x 100 pixelov. Medzi kľúčové funkcie patria meranie tepovej frekvencie, meranie kvality spánku, spálené kalórie, prejdená vzdialenosť, GPS a kopec iných. Okrem fitness funkcií poskytne aj informácie o čase a notifikácií z mobilu. Náramok je možné synchronizovať s telefónom pomocou aplikácie Fitbit. Podpora Bluetooth 4.0, NFC, platby s Fitbit PAY aj Spotify. Kompatibilita s operačným systémom Android, iOS a Windows 10. Výdrž batérie je 7 dní, nabíjanie pomocou doku.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Štýlový vzhľad

Štýlový fitness náramok Fitbit Charger 4 bude skvelým doplnkom či už do práce alebo na šport. Vybavený je silikónovým vymeniteľným remienkom a hranatým dotykovým PMOLED displejom dobre čitateľným aj na priamom slnku alebo v noci. Odolnosť voči vode umožňuje namočenie do hĺbky 50 m. Využívať ich môžete pohodle kdekoľvek a za akéhokoľvek počasia, vďaka certifikovanej konštrukcii.

Lepšie výkony 

V menu náramku nájdete množstvo režimov prislúchajúcich k rôznym športom. Zvoľte si režim a sledujte ako na tom ste. K zlepšeniu výkonov si zapnite funkciu Active Zone Minutes, ktorá monitoruje zóny vášho tepu v jednotlivých časoch počas cvičenia. Výsledkom takého monitorovania je zhodnotenie času stráveného intenzívnym (cca 75 minút) a menej intenzívnym tréningom (150 minút). Takžiež zistíte aký je váš tep počas oddychu. Na eliminovanie stresu ponúká náramok rôzne dychové cvičenia.

Fitbit aplikácia

Mobilná aplikácia Fitbit zaznamenáva všetky informácie o vašej činnosti, ale aj nečinnosti. V rámci jednej aplikácie si môžete prezerať vaše rekordy, progres a čas cvičenia. Dokonca si dámy môžu zaznačiť menštruačný cyklus a zistiť ich plodné dni.  Ponúka aj režim Sleep Mode, ktorý zaručí nerušený spánok bez notifikácii. Platiť môžete aj náramkom cez Fitbit Pay. Aplikácia je dostupná pre smartfóny so systémom Android, Windows 10 a iOS. Fitness náramok so smartfónom synchronizujete pomocou technológie Bluetooth 4.0.

Motivácia k pohybu

Začnite sa viac hýbať a cíťte sa lepšie. Inteligentný náramok Fitbit Charge 4 vás vyzve k pohybu jemným vibrovaním. Pri dlhej práci pri počítači si tak nájdete čas postaviť sa a prejsť. Počas celého dňa náramok sleduje každú vašu aktivitu a tep 24 hodín denne počas celého týždňa. 

7 dňová výdrž

Náramok môžete využívať pri rôznych športových aktivitách ako je beh, cyklistika, fitness, lyžovanie, turistika či plávanie. Popri cvičení počúvajte obľúbenu hudbu cez aplikáciu Spotify a ovládajte svoj playlist jedným dotykom na displeji náramku. Nech už využívate náramok akokoľvek po nabití vydrží v prevádzke 7 dní. V prípade využívania GPS sa výdrž skráti na 5 hodín. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: barometer, záznam trasy, krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spán ku, výpočet kalórií, intervalový tréning, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa
Výdrž batérie: 7 Dni
Vodovzdornosť: vodotesný

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fitbit
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iNFC: Áno
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 22,7 mm
Výška: 35,8 mm
Hmotnosť: 26 g
Hĺbka: 11,8 mm
Farba remienku: čierna

Funkcie

iGPS: Áno
Ant+: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: druhá veľkosť remienka, nabíjacia kolíska

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: PMOLED

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 10, iOS, Android

Ďalšie parametre

Aktivita: beh, outdoor, turistika, fitness, plávanie, veslovanie, lyžovanie, golf, chôdza, yoga, cyk listika
iFunkcie: barometer, záznam trasy, krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spán ku, výpočet kalórií, intervalový tréning, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa
Typ nabíjania: dock
Vodovzdornosť: vodotesný
Materiál remienku: silikón

Batérie

Výdrž batérie: 7 Dni

Ostatné

Kód produktu: FB417BKBK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore