Popis produktu

Tenký náramok v elegantnom prevedení

Fitness náramok Fitbit Inspire 2 ponúka elegantný dizajn nabitý množstvom funkcií. Štýlový OLED displej je podsvietený a môžete ho jednoducho ovládať pomocou dotykovej obrazovky. Vzhľad obrazovky a ciferníka je možné meniť podľa nálady alebo príležitosti. Tenké prevedenie je veľmi praktické. Je navrhnutý tak, aby jeho nosenie bolo pohodlné počas celého dňa. Je vyrobený z kvalitného silikónu, príjemného na dotyk. 

Zvoľte si športový režim aký potrebujete

Či si idete zabehať alebo plávať, náramok je pripravený na širokú škálu športových aktivít. Vybrať si môžete z viac ako 20 režimov cvičenia. Ak ste si režim cvičenia zabudli zvoliť, nechajte funkciu SmartTrack ™ aby aktivitu automaticky rozpoznala a zaznamela jeho priebeh. Náramok je vodeodolný, takže ho môžete pohodlne nosiť aj v sprche alebo si ísť zaplávať. 

Sledujte vaše srdce

Ak chcete mať prehľad o vašej srdcovej frekvencii, náramok je schopný merať srdový tep 24/7 a zároveň vyhodnotiť zóny srdcového rytmu. Stačí ho nosiť celý deň a noc aby ste zaznamenali zóny pokojového srdcového rytmu a sledovali jeho zmeny v priebehu daného času. Štatistiku vašej srdcovej frekvencie využíva aj pre navrhnutie personalizovaných dychových cvičení, ktoré vás upokoja a pomôžu zvládnuť aj náročnejší deň. S náramkom môžete sledovať aj ďalšie hodnoty, ako počet spálených kalórií, celodenné kroky, prejdenú vzdialenosť a ďalšie. Pripojením k GPS telefónu je možné sledovať tempo a vzdialenosť v reálnom čase počas prechádzok alebo bicyklovania. Ponúka aj možnosť sledovania menštruačného cyklu a ovulácie. Monitoruje kvalitu vášho spánku. Aby bol váš spánok naozaj nerušený, zvoľte pred spaním "režim spánku". Tým sa deaktivuje prebudenie obrazovky a upozornenia, ktoré by prerušovali spánok. Príjemné ranné prebúdzanie môže poskytnúť náramok zvolením režimu "tichý alarm", ktorý aktivuje jemné vibrovanie na zápästí. 

Zostaňte v kontakte s blízkymi

Náramok vás počas celého dňa upozorní na prichádzajúce hovory, textové správy alebo správy z aplikácií pre smartfón. Upozorní aj na nadchádzajúce udalosti vo vašom kalendári a údaje o počasí. Využiť môžete aj časovač a stopky pri sledovaní vašich činností. Náramok sa jednoducho spáruje s vašim smartfónom pomocou služby Google Fast Pair. Vo vašom zariadení si stačí nainštalovať aplikáciu Fitbit, ktorá je kompatibilná s väčšinou zariadení. Pre nového používateľa je k dispozícii na 1 rok aj bezplatná prémiová skúšobná verzia Fitbit Premium doplnená o štatistiky, programy so sprievodcom, tréningy a ďalšie inovatívne funkcie. Ak potrebujete, aby váš nikto nerušil, stačí zvoliť režim "Nerušiť" a upozornenie na hovory a ostatné správy sa stlmia. 

Výdrž batérie až 10 dní

Kvalitná lítium-polymérová batéria poskytuje komfort pri používaní bez neustáleho nabíjania. Výdrž na nabíjacie cykly batérie sa líšia v závislosti od používania a nastavenia náramku. Maximálna výdrž batérie je až 10 dní. Doba nabíjania batérie je dve hodiny.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: meranie tempa, meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, monitoring spánku, krokomer
Výdrž batérie: 10 Dni
Vodovzdornosť: vodotesný

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fitbit
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iBluetooth: Áno
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 168 mm
Výška: 129 mm
Hmotnosť: 8,5 g
Hĺbka: 37 mm
Farba remienku: sivá

Funkcie

iGPS: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: remienok, nabíjací kábel

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: Amoled

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

iFunkcie: meranie tempa, meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, monitoring spánku, krokomer
Aktivita: outdoor, fitness, plávanie
Typ nabíjania: USB
Vodovzdornosť: vodotesný
Materiál remienku: silikón

Batérie

Výdrž batérie: 10 Dni

Ostatné

Kód produktu: FB418BKWT

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore