Zvážte aj tento produkt

Fitness náramok Fitbit Charge 3 v čiernom prevedení vo svojej už tretej generácií prináša ďalšie nové funkcie. Skvelou vlastnosťou je vodotesnosť do hĺbky 50m a to vďaka certifikovanej konštrukcii. Dotykový OLED dislplej pokrýva ochranné sklo Gorilla Glass 3. Medzi kľúčové funkcie patria meranie tepovej frekvencie, meranie kvality spánku, spálené kalórie, prejdená vzdialenosť, G-senzor a kopec iných. Okrem fitness funkcií poskytne aj informácie o čase a notifikácií z mobilu. Smart náramok je možné synchronizovať s telefónom a pomocou aplikácie Fitbit si tak môžete sledovať rôzne štatistiky a najlepšie výsledky. Kompatibilita so smarfónmi Android, iOS a Windows. Výdrž batérie až 7 dní.

Základné parametre

  • Funkcie: krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
  • Vodovzdornosť: vodotesný

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Udrží vás v kondícii

Fitbit Inspire HR je navrhnutý tak, aby vás stále motivoval, udržiaval vás v kondícii a pripomínal vám, kedy je vhodný čas na pohyb. Ak začínate, tak práve vám môže pomôcť tento náramok zmeniť vaše návyky a pomôcť vám pravidelne sa hýbať a cvičiť. Každodennou motiváciou vám môžu byť tiež ciele, ktoré si s rastúcou kondíciou môžete stále zvyšovať. Počas bežného dňa vám náramok namerí všetky základné hodnoty, ako je počet krokov, prejdená vzdialenosť a spálené kalórie.

 

Majte svoje srdce pod kontrolou

Fitness náramok Fitbit Inspire HR je tiež vybavený pokročilým snímačom srdcovej aktivity. Vďaka tomuto snímaču budete mať pod kontrolou svoju srdcovú aktivitu nielen pri športe alebo tréningu, ale aj počas odpočinku a spánku. Namerané hodnoty z tohto senzoru vám potom môžu napovedať, aké úsilie je vhodné pre spaľovanie tukov alebo pre kardio tréning. V chytré aplikácii potom uvidíte všetky namerané hodnoty prehľadne aj s informáciami o vašej kondícii.

 

Automatické sledovanie aktivít

Veľkou výhodou tohto skvelého náramku je automatické sledovanie aktivít. Nie je potrebné nič aktivovať ani nastavovať a náramok sám rozpozná viac ako 15 aktivít a športov. Automaticky rozpozná napríklad beh, jazdu na bicykli alebo jogu. Vďaka vodoodolnému prevedeniu, ktoré odolá hĺbke až 50 metrov, si môžete náramok brať aj na plávanie. Túto aktivitu tiež sám rozpozná a zaznamená odplávaniu vzdialenosť. Všetky dáta nájdete v prehľadnej aplikácie. Medzi ďalšie funkcie patrí sledovanie skonzumovaných potravín, monitoring spánku a ďalšie. Náramok tiež umožňuje sledovanie ženského zdravia.

 

Smart notifikácie a prehľadná aplikácia

Náramok tiež ponúka smart funkcie, aby ste mali vždy prehľad o prichádzajúcich notifikáciách z vášho smartfónu. Na skvele čitateľnom dotykovom OLED displeji budete mať vždy perfektný a jasný prehľad o aktuálnom dianí aj o nameraných hodnotách. Fitbit tiež vytvoril veľmi peknú aplikáciu, ktorá prehľadne zobrazí všetky namerané údaje, umožní vykonávať nastavenie náramku a nastavenia notifikácií. Celkové ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne, takže je náramok vhodný aj pre začiatočníkov.

 

*Náramok Fitbit nie je kompatibilný s: Huawei P8 Lite, Huawei P9 Lite a Xiaomi Mi 6.

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
Výdrž batérie: 5 Dni
Vodovzdornosť: vodotesný

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fitbit
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 16 mm
Výška: 37 mm
Hmotnosť: 19 g
Farba remienku: čierna

Funkcie

iGPS: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: Nabíjací kábel

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: OLED

Operačný systém

Podporovaný OS: iOS, Android, Windows

Ďalšie parametre

iFunkcie: krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
Typ nabíjania: USB
Vodovzdornosť: vodotesný
Materiál remienku: silikón

Batérie

Výdrž batérie: 5 Dni

Ostatné

Kód produktu: FB413BKBK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore