Fitbit Inspire HR Lilac

Cena:
99,90 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Fitbit Inspire HR v fialovom prevedení zaujme každého kto športuje, alebo sa chystá začať. Fitness náramok vám umožní automatické sledovanie a rozpoznanie väčšiny aktivít či už sa bude jednať o beh, chôdzu alebo napríklad jogu a spánok. Vďaka vodoodolnému prevedeniu sa môžete s náramkom aj sprchovať alebo chodiť do bazéna, kde vám automaticky zmeria odplávanú vzdialenosť. Pomocou tohto náramku sa môžete stále zlepšovať vďaka možnosti nastavenia denných cieľov. Nechýba ani vylepšený optický senzor tepovej frekvencie. Výdrž náramku dosahuje až 5 dní. Podporované platformy iOS a Android.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Udrží vás v kondícii

Fitbit Inspire HR je navrhnutý tak, aby vás stále motivoval, udržiaval vás v kondícii a pripomínal vám, kedy je vhodný čas na pohyb. Ak začínate, tak práve vám môže pomôcť tento náramok zmeniť vaše návyky a pomôcť vám pravidelne sa hýbať a cvičiť. Každodennou motiváciou vám môžu byť tiež ciele, ktoré si s rastúcou kondíciou môžete stále zvyšovať. Počas bežného dňa vám náramok namerí všetky základné hodnoty, ako je počet krokov, prejdená vzdialenosť a spálené kalórie.

Majte svoje srdce pod kontrolou

Fitness náramok Fitbit Inspire HR je tiež vybavený pokročilým snímačom srdcovej aktivity. Vďaka tomuto snímaču budete mať pod kontrolou svoju srdcovú aktivitu nielen pri športe alebo tréningu, ale aj počas odpočinku a spánku. Namerané hodnoty z tohto senzoru vám potom môžu napovedať, aké úsilie je vhodné pre spaľovanie tukov alebo pre kardio tréning. V chytré aplikácii potom uvidíte všetky namerané hodnoty prehľadne aj s informáciami o vašej kondícii.

Automatické sledovanie aktivít

Veľkou výhodou tohto skvelého náramku je automatické sledovanie aktivít. Nie je potrebné nič aktivovať ani nastavovať a náramok sám rozpozná viac ako 15 aktivít a športov. Automaticky rozpozná napríklad beh, jazdu na bicykli alebo jogu. Vďaka vodoodolnému prevedeniu, ktoré odolá hĺbke až 50 metrov, si môžete náramok brať aj na plávanie. Túto aktivitu tiež sám rozpozná a zaznamená odplávaniu vzdialenosť. Všetky dáta nájdete v prehľadnej aplikácie. Medzi ďalšie funkcie patrí sledovanie skonzumovaných potravín, monitoring spánku a ďalšie. Náramok tiež umožňuje sledovanie ženského zdravia.

Smart notifikácie a prehľadná aplikácia

Náramok tiež ponúka smart funkcie, aby ste mali vždy prehľad o prichádzajúcich notifikáciách z vášho smartfónu. Na skvele čitateľnom dotykovom OLED displeji budete mať vždy perfektný a jasný prehľad o aktuálnom dianí aj o nameraných hodnotách. Fitbit tiež vytvoril veľmi peknú aplikáciu, ktorá prehľadne zobrazí všetky namerané údaje, umožní vykonávať nastavenie náramku a nastavenia notifikácií. Celkové ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne, takže je náramok vhodný aj pre začiatočníkov.

 

*Náramok Fitbit nie je kompatibilný s: Huawei P8 Lite, Huawei P9 Lite a Xiaomi Mi 6.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
Výdrž batérie: 5 Dni
Vodovzdornosť: vodotesný

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fitbit
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: fialová
Šírka: 16 mm
Výška: 37 mm
Hmotnosť: 19 g
Farba remienku: fialová

Funkcie

iGPS: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: Nabíjací kábel

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: OLED

Operačný systém

Podporovaný OS: iOS, Android, Windows

Ďalšie parametre

iFunkcie: krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
Typ nabíjania: USB
Vodovzdornosť: vodotesný
Materiál remienku: silikón

Batérie

Výdrž batérie: 5 Dni

Ostatné

Kód produktu: FB413LVLV

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore