Fitbit Luxe Special Edition Juwellery Band Soft Gold/Peony zlatý

Doprava zadarmo

Funkcie: výpočet kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, krokomer, monitoring spánku, Výdrž batérie: 5 Dni, Vodovzdornosť: vodotesný,


Cena 199,00 €

3,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Fitness náramok Fitbit Luxe Special Edition Juwellery Band v zlatej farbe, dotykový AMOLED displej, výdrž batérie 5 dní, Bluetooth, vodotesný, monitor spánku, meranie vzdialenosti, meranie tempa, výpočet kalórií, krokomer, meranie rýchlosti, ponuka aktivít - beh, cyklistika, plávanie, outdoor, yoga, fitness, kompatibilný s iOS a Android, typ nabíjania USB, v balení náhradný remienok (malý, veľký)

Elegantné spracovanie

Fitness náramok Fitbit Luxe Special Edition zaujme elegantným dizajnom. Zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele navrhnutý značkou šperkov Gorjana ich predurčuje na každodenné nosenie, ale aj na spoločenské príležitosti. V balení je aj náhradný remienok v jemnej ružovej farbe.

Široká ponuka funkcií

Náramok disponuje viacerými funkciami. Lepší prehľad o celkovej kondícii a zdraví ponúka krokomer, monitor spánku či výpočtu spálených kalórií. Využiť je možné aj meranie tempa, meranie vzdialenosti a meranie rýchlosti.

Aktivity

V rámci športových režimov je možné na náramku nastaviť 6 aktivít. Vybrať si môžete z režimu beh, cyklistika, plávanie, outdoor, yoga a fitness. Vďaka vodotesnosti (5 ATM) si s ním môžete ísť zaplávať do bazéna alebo na otvorenú vodnú plochu.  

Výdrž až 5 dní

Batéria poskytuje náramku spoľahlivú výdrž až 5 dní. Na farebnom AMOLED displeji môžete po spárovaní náramku so smartfónom sledovať notifikácie k prichádzajúcim hovorom a správam. Náramok je kompatibilný s iOS aj Android.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie výpočet kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, krokomer, monitoring spánku
Výdrž batérie 5 Dni
Vodovzdornosť vodotesný

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Fitbit Luxe Special Edition Juwellery Band Soft Gold/Peony zlatý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené