Fixed Smile peňaženka s motion senzorom, červená

Cena:
54,99 €

Späť na NAY Extra kartu 1,10 €

Doprava zdarma

Nedá sa rezervovať

Na objednávku
Kedy bude produkt v predajni?

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Štýlová peňaženka Fixed v červenom prevedení je ručne vyrobená v Prostějove z kvalitnej hovädzej kože. Disponuje vreckom na bankovky a platobné karty. Peňaženka je navyše vybavená pohybovým senzorom Fixed Smile. Senzor komunikuje so špeciálnou aplikáciou pomocou Bluetooth. Aplikácia vám bude hlásiť pripojenie alebo odpojenie senzora, umožní vám spustiť zvuk, ktorý vám pomôže peňaženku nájsť. Táto aplikácia je zadarmo dostupná pre platformy Android a iOS. V prípade iOS je možné si aplikáciu nainštalovať aj do Apple Watch a ovládať celý systém Fixed Smile pomocou hlasového asistenta Siri.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Elegantná peňaženka s Fixed Smile trackerom

Neustále hľadanie peňaženky pri odchode do práce sa stane minulosťou. Vďaka Fixed Smile systému nájdete svoju peňaženku behom chvíľky. Peňaženka je vybavená vlastným Fixed Smile trackerom, ktorý komunikuje pomocou Bluetooth s vašim smartfónom a vy tak presne viete, či je pripojený a či sa teda nachádza vo vašej blízkosti, alebo nie. Ak áno, môžete si zapnúť zvukové vyhľadávanie, ktoré vás nasmeruje k vašej peňaženke. V prípade straty si môžete zobraziť na mape poslednú známu polohu peňaženky, kedy bola ešte spárované s telefónom. Táto peňaženka je nielen chytrá, ale aj elegantná. Je ručne šitá v Českej republikeveľmi kvalitnej hovädzej kože. Vďaka kompaktným rozmerom sa skvele hodí do vrecka. Vnútri peňaženky je priestor pre bankovky a platobné karty.

 

Užitočná aplikácia Fixed Smile

Pre správnu funkčnosť celého systému je nevyhnutné mať nainštalovanú aplikáciu Fixed Smile, ktorá je zadarmo dostupná pre platformy Android a iOS. Výhodou je možnosť nainštalovania aplikácie aj do Apple Watch a ovládanie pomocou hlasového asistenta Siri. Aplikácia vás prekvapí veľmi jednoduchým ovládaním a prehľadným rozvrhnutím. Navyše vám ponúkne ďalšie funkcie a nastavenia, ktoré vám umožní si celý systém Fixed Smile prispôsobiť. Pri každom odpojení alebo pripojení pohybového senzoru dostanete nové upozornenia. Upozornenie je možné deaktivovať pomocou bezpečných zón, takže keď prídete domov alebo do práce, tieto upozornenia sa automaticky deaktivujú, aby vás nerušili. Rovnako tak aplikácia ponúkne nočný mód, kde budú deaktivovaná všetky upozornenia, aby vás zbytočne neobťažovali. Nastaviť si možno aj hlasný alarm, ktorý sa rozoznie pri náhlom pohybe vašej peňaženky v prípade krádeže.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fixed

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená

Materiál

Materiál: koža

Ostatné

Kód produktu: FIXSM-SMMW-RD

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore