Forever iGO 2 JW-150 ružové


Smart hodinky, farebný chroma TFT displej, Android, iOS, Bluetooth, Vodeodolnosť, Počet dní výdrže batérie: 14, Funkcie: krokomer, monitoring spánku, notifikácie, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 41,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,84 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart hodinky pre deti a tínedžerov Forever iGO 2 JW-150 ponúkajú 1,4" displej, stupeň krytia IP68, športové režimy, krokomer, meranie vzdialenosti, monitor srdcového tepu, monitorovanie spánku, počítadlo kalórií, pripomenutia, oznámenia, budík a výdrž batérie až 14 dní.

Vodeodolnosť podľa certifikácie IP68

Forever iGO 2 JW-150ľahké smart hodinky s mäkkým silikónovým remienkom vhodné pre deti a mladých používateľov. Disponujú dotykovým 1,4-palcovým displejom s rozlíšením 240 × 240 px. Vďaka stupňu krytia IP68 môžu deti s hodinkami plávať alebo ich vystaviť dažďu. Hodinky sa pripájajú k telefónu pomocou technológie Bluetooth a aplikácie Forever GoFit, ktorá je dostupná pre iOS a Android. Batéria s kapacitou 180 mAh poskytuje výdrž na jedno nabitie až 14 dní.

Motivujú k pohybu

Hodinky vyzývajú a motivujú k prekonávaniu denných rekordov v počte prejdených krokov alebo vzdialenosti. To všetko vďaka zabudovanému krokomeru, počítadlu spálených kalórií a meraniu vzdialenosti. Okrem toho aplikácia vedie rebríček výkonov a úspechov medzi používateľmi hodiniek. Mladí športoví fanúšikovia určite ocenia športové režimy, ktoré smart hodinky poskytujú. Nechýbajú ani stopky a časovač.

Monitorovanie zdravia

Deti a dospievajúci potrebujú dostatočné množstvo spánku na rast, regeneráciu a schopnosť sústrediť sa počas vyučovania. Forever iGO 2 JW-150 so zabudovaným monitorovaním spánku pomôžu pochopiť dôležitosť nočného odpočinku a zlepšiť jeho kvalitu. Okrem toho sú hodinky vybavené monitorom srdcovej frekvencie. To znamená, že dieťa sa naučí čítať namerané hodnoty, analyzovať ich význam a zistiť, ako jeho telo reaguje na fyzickú záťaž.

Praktické funkcie

Smart hodinky sú vybavené množstvom funkcií. Opakujúce sa pripomienky pomôžu tínedžerom lepšie si zorganizovať deň, vyhradiť si čas na domáce úlohy a pravidelné stravovanie. Praktický budík ich zobudí vibráciami, keď je čas vstávať do školy, pričom nezobudí ostatných. Upozornenia z mobilných aplikácií, textové správy a prichádzajúce hovory sa zobrazujú na displeji hodiniek, takže dieťa bude mať prehľad o dôležitých informáciách. Tichý režim bude užitočný počas vyučovania alebo počas štúdia. Nechýba ani funkcia na lokalizáciu telefónu alebo hodiniek.

Stvorené pre tínedžerov

Baví vaše deti fotografovanie a selfie? V tom prípade určite využijú ovládanie fotoaparátu smartfónu. Mladí ľudia si cenia súkromie, preto smart hodinky umožňujú chrániť obrazovku PIN kódom. Vďaka štyrom zabudovaným hrám sa tínedžeri nebudú nudiť a zároveň si precvičia logické myslenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie krokomer, monitoring spánku, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Forever iGO 2 JW-150 ružové

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Nikola

26. 6. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Vhodný darcek pre 9-13 ročne deti. Sestra sa potešila. Dokonca sú v tých hodinkách hry a spĺňajú všetky moje požiadavky takze ja som s nákupom bola spokojná.