Forever Igo JW-100 modré

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Vystavené kusy v 1 predajni

Cena:
39,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Funkčné smart hodinky Forever Igo JW-100 v modrej farbe sú ideálnym spoločníkom detí pri všetkých ich činnostiach. Disponujú 1,3" uhlopriečkou s rozlíšením 240 x 240 px. Dotykové tlačidlo na hodinkách. Nízka hmotnosť, len 28 g zaručuje komfortné nosenie. Puzdro hodiniek tvorí odolný plast. Remienok je vyrobený zo silikónu príjemného na dotyk a nespôsobuje odreniny. Možnosť pripojenia k mobilným zariadeniam pomocou technológie Bluetooth 4.0. Kompatibilné so systémom Android a iOS. Vodotesné, certifikácia IP68. K dispozícii je akcelerometer, monitor srdcovej frekvencie, krokomer, počítadlo spálených kalórií, monitor spánku, meranie vzdialenosti a pripomienka nečinnosti. Vstavaná batéria s kapacitou 160 mAh. Nabitie trvá 2 hodiny. Výdrž v pohotovostnom režime až 7 dní.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Profesionálne smart hodinky pre deti

Hodinky Igo JW-100 sú jedinečné pre vaše deti. Štýlová obrazovka je veľká 1,3" s rozlíšením 240 x 240 pixlov. Ponúkajú množstvo profesionálnych funkcií, ktoré využijú pri rôznych činnostiach. Pri športových aktivitách ponúkajú viaceré funkcie. K dispozícii je akcelerometer, skontrolovať aktivitu srdca pomôže monitor srdcovej frekvencie, integrovaný krokomer poskytne prehľad o priebežnej dennej aktivite. Vybavené sú aj počítadlom spálených kalórií, meraním vzdialenosti, kvalitu spánku je sledovaná monitorom spánku. Hodinky tiež upozornia na dlhšiu dobu neaktivity.

Pripojte ich jednoducho k smartfónu

Pripojenie so smartfónom nie je pre hodinky žiadnym problémom. Mobilné zariadenia stačí spárovať pomocou technológie Bluetooth. Kompatibilné sú so systémom Android a iOS. V aplikácii Forever Smart 2 si môžete prehľadne sledovať monitorovanú aktivitu.  

Jedinečný dizajn

Štýlové hodinky zaujmú športovo ladeným prevedením s množstvom zaujímavých detailov. Výrobca myslel aj na možnosť výberu pre detského používateľa, vybrať si môže z ďalších 3 farebných variácií. Puzdro hodiniek je vyrobené z kvalitného plastu. Remienok tvorí silikónový materiál, ktorý je jemný a príjemný na dotyk. Nehrozí tak  podráždenie kože pri častom používaní. Komfort pri nosení podporuje ešte viac ich nízka hmotnosť, vážia iba 28 g.

Voda nie je prekážkou

Nadšencov plávania určite poteší vodeodolnosť hodiniek s certifikáciou v triede IP68. Tá zaručuje pohodlné plávanie s hodinkami bez toho, aby sa poškodili. 


 

Výdrž až 7 dní

Zabudovaná batéria s kapacitou 160 mAh zabezpečuje dlhú výdrž hodiniek. V pohotovostnom režime funguje maximálne 7 dní. Na opätovné nabitie celej batérie vám postačia dve hodiny nabíjania. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iNFC: Nie
iFunkcie: krokomer
Bezdrôtové nabíjanie: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Forever
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: detské
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Šírka: 95 mm
Výška: 175 mm
Hmotnosť: 95 g
Hĺbka: 35 mm
Farba remienku: modrá
Farba hodiniek: modrá

Obsah balenia

Obsah balenia: Kábel USB

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: farebný chroma TFT

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

Solárne nabíjanie: Nie
iFunkcie: krokomer
Aktivita: beh
Typ nabíjania: dock
Vodovzdornosť: vodotesný
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ne

Batérie

Výdrž batérie: 7 Dni

Materiál

Materiál tela hodiniek: plast

Funkcie

Bezdrôtové nabíjanie: Nie

Ostatné

Kód produktu: GSM099129

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore