Forever Kids Find Me 2 ružové


Smart hodinky, klasický displej, Bluetooth, Počet dní výdrže batérie: 3, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, záznam trasy, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 49,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart hodinky pre deti Forever Kids Find Me 2 ponúkajú 1,44″ IPS displej, krokomer, monitorovanie spánku, budík, matematickú hru, telefonovanie, chat, SOS tlačidlo, SMS upozornenie a sledovanie polohy cez GPS + LBS.

Forever Kids Find Me 2

Detské smart hodinky Forever Kids Find Me 2 sú odolné, pohodlné, pevne sedia na zápästí a disponujú dotykovým 1,44" IPS displejom s rozlíšením 128 × 128 px. Vstavaná batéria s kapacitou 400 mAh zabezpečí výdrž až 3 dni.

Náhrada smartfónu

Občas sa stane, že si dieťa zabudne mobilný telefón doma a vy neviete, kde sa práve nachádza. Vďaka slotu na micro SIM kartu a zabudovanému mikrofónu a reproduktoru tieto hodinky bezproblémovo zvládnu hlasové hovory a posielanie správ prostredníctvom chatu. V aplikácii môžete tiež zapnúť zvuk a aktivovať funkciu vzdialený prístup k mikrofónu, aby ste mohli počuť, čo sa deje okolo vášho dieťaťa.

Zistite, kde sa práve nachádza

Inteligentné hodinky vám umožnia zistiť polohu vášho dieťaťa na diaľku. Stačí, keď spustíte aplikáciu vo vašom smartfóne a na mape uvidíte, kde sa práve nachádza. Zisťovanie polohy prebieha na základe z údajov GPS a LBS. Ľahko tak zistíte, kde sa práve nachádza a tiež môžete nastaviť oblasť bezpečnostnej zóny, a keď ju dieťa opustí, aplikácia vám pošle oznámenie. Trasu dieťaťa môžete následne skontrolovať v archivovanej histórii.

SOS tlačidlo

Smart hodinky Forever Kids Find Me 2 disponujú intuitívnym tlačidlom s funkciou SOS, ktoré po stlačení a podržaní postupne zavolá na tri preddefinované čísla a bude volať, kým nedostane odpoveď.

Množstvo funkcií

Aplikácie v zariadení deti zabavia a zároveň ich motivujú k zvýšenej fyzickej aktivite. Vďaka krokomeru bude pre dieťa chôdza zábavou a pohyb sa stane príjemnou výzvou. Okrem toho sú vybavené baterkou, budíkom a matematickou hrou.

Mobilná aplikácia

Pre zariadenia so systémom iOS je dostupná aplikácia Forever Care a pre zariadenia so systémom Android ju nájdete pod názvom Forever KidsCare. K dispozícii sú tieto funkcie:

  • Zobrazenie záznamov o aktivite a monitorovaní spánku
  • Vypnutie hodiniek na diaľku (napríklad pri robení domácich úloh)
  • Vyhľadanie stratených hodiniek
  • Nastavenie núdzových telefónnych čísel
  • Udeľovanie bodov za úspechy a splnené povinnosti
  • Zobrazenie stavu batérie hodiniek

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie záznam trasy, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Forever Kids Find Me 2 ružové

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami