Forever MLP-100

Cena:
109,00 €

Pôvodná cena 119,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Multifunkčný LED projektor Forever MLP-100 s integrovaným OS Android a Wi-Fi 802.11 b/g/n umožňuje počas dlhých večerov a nocí zobrazenie multimediálneho obsahu, používanie internetu, hier a aplikácií na veľkej obrazovke. Projekčná vzdialenosť 1 až 3,5 m a veľkosť premietaného obrazu v rozmedzí od 30" do 120" umožňuje prispôsobenie veľkosti podľa potrieb každého užívateľa. Projektor má pamäť RAM 1 GB, vnútornú pamäť 4 GB, korekciu lichobežníkového skreslenia +/- 15° a možnosť zobrazenia obrazu v pomere 16:9 aj 4:3. Projekcia na strope umožňuje sledovať zobrazenie obrazu v ležiacej polohe. Efektívne LED lampy umožňujú používať zariadenie až 10 rokov pri dennej, 8 hodinovej projekcii. Zariadenie sa môže používať ako SMART TV alebo prehrávač médií vďaka vstavaným reproduktorom, vstupom USB a čítačky pamäťových kariet.

Zobraziť celý popis

Vystavené v 19 predajniach

  • Doprava zdarma
  • Odporúčame
  • Zľava 8 %
Popis produktu

Dizajn Forever MLP-100

Skrinka projektora kombinuje čiernu a svetlo šedú farbu. Vrchná časť obsahuje ovládacie prvky, akými sú zoom a ostrenie, vrátane všetkých ovládacích tlačidiel. Bočná strana obsahuje dva vstupy USB, 1 x HDMI, AV vstup 3,5 mm a slot na pamäťovú SD kartu s kapacitou do 32 GB (vrátane). Malé rozmery a nízka hmotnosť umožňuje jednoduché prenášanie.

USB OTG pripojenie

Projektor podporuje funkciu USB OTG. Vďaka tomu je možné do USB portu pripojiť Plug & Play zariadenie, napr. myš alebo klávesnicu.

Skutočné domáce kino

Projekčná vzdialenosť 1 až 3,5 m a veľkosť premietaného obrazu v rozmedzí od 30" (76 cm) do 120" (305 cm) umožňuje prispôsobenie veľkosti podľa potrieb každého užívateľa. S LED projektorom s natívnym rozlíšenim 800 x 480 px si môžete prehrať obsah s maximálnym rozlíšením obrazu až Full HD (1920 x 1080 px) a vytvoríte si domáce kino u Vás doma v obývačke. K obľúbeným aplikáciám, ako YouTube sa dostanete jednoducho, bez prídavného zariadenia. Formát obrazu je 16:9, čo zabezpečí širokouhlý obraz. Maximálna doba nepretržitej prevádzky je 12 hodín. Po tejto dobe sa odporúča projektor vypnúť a nechať vychladnúť.

Univerzálne využitie

Vďaka vstupu HDMI na projektor MLP-100 pripojte externý zdroj signálu alebo svoj notebook a odprezentujte sa vo veľkom štýle. Svietivosť 1200 lm umožňuje využitie v zatemnených priestoroch. Pomocou pripojenia Wi-fi sa dostanete ku svojím súborom v tablete alebo smartfóne a môžete ich prehrávať cez projektor. Zvuk je možné počúvať cez zabudované reproduktory s výkonom 2 x 2 W alebo cez slúchadlový výstup. V závislosti od spustenej aplikácie je možné prehrávať rôzne formáty obrazu i dokumentov - video MPEG, AVI, WMF, FLV, MP4, TS, DAT, MKV, MOV, z dokumentov sú to napríklad PDF, WORD, EXCEL, PPT, TXT. USB vstupy umožnia pripojenie USB kľúča alebo HDD s multimediálnym obsahom.

Android pre jednoduché ovládanie

Projektor Forever MLP-100 je poháňaný procesorom MStar Quard Core ARMv7 (900-1100 Mhz), grafickou kartou Mali-450 MP, 1 GB RAM a 4 GB vnútornou pamäťou, ktorú je možné rozšíriť pomocou SD karty. Predinštalovaný Android 4.4.4 Smart Tv robí z projektora SMART zariadenie, kde je ovládanie podobné ako v tablete a umožňuje po registrácií inštalovanie aplikácií a hier z Google Play. Má prehľadné a intuitívne grafické rozhranie, kde si nastavíte všetko podľa vlastných potrieb. Súčasťou projektora je aj praktický diaľkový ovládač na ovládanie funkcií. Okrem toho je možné zapnuť a nastaviť projektor cez tlačidlá.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie: 800x480
Typ technológie: LED
Kontrastný pomer: 1500:1
Životnosť lampy: 30000 hod.

Ďalšie vlastnosti

Značka: Forever
iSmart: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 210 mm
Výška: 70 mm
Hmotnosť: 960 g
Hĺbka: 160 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: AV kábel

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Áno

Display/Grafika

iTyp rozlíšenia: Full HD
iRozlíšenie: 800x480

Projektor

Typ technológie: LED
Svietivosť projektoru: 1200 lumen
Kontrastný pomer: 1500:1
Životnosť lampy: 30000 hod.

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Ďalšie parametre

Osvetlenie: LED
Min. uhlopriečka: 30 "
Max. uhlopriečka: 120 "

Ostatné

Kód produktu: GSM018071

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore