Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Fitness náramok Forever SB-130 v čiernom prevedení s dĺžkou silikónového remienka 240 mm ponúka 0,96" displej s rozlíšením 160 x 80 pixelov. Disponuje batériou v pohotovostnom režime až 15 dní. Je kompatibilný s operačným systémom Android a iOS. Spárovanie s telefónom prebieha pomocou Bluetooth 4.0. Náramok je odolný podľa certifikácie IP67. K dispozícii krokomer, stopky, budík, počítanie spálených kalórií, monitor tepovej frekvencie, monitor krvného tlaku a okysličenia krvi. Hodinky podporujú aktivity ako chôdza, beh, horolezectvo a jazda na bicykli.

Odolné prevedenie podľa stupňa krytia IP67

Forever SB-130 je vybavený farebným 0,96" displejom s rozlíšením 160 x 80 pixelov s dobrou čitateľnosťou. Remienok s dĺžkou 240 mm je vyrobený z kvalitného silikónového materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Vďaka tomu vám poskytne maximálny komfort bez tlačenia a aj pri dlhodobom nosení. Pýchou fitness náramku je odolné prevedenie podľa certifikácie IP67.

 

Dlhá výdrž a neustály prehľad v notifikáciách

Rýchle a jednoduché spárovanie s telefónom podporujúcim operačný systém Android alebo iOS prebieha prostredníctvom technológie Bluetooth 4.0. Po následnom prepojení, tak môžete priamo na vašom zápästí sledovať notifikácie so smartfónu. Na to, aby ste mohli využívať náramok bez obmedení disponuje batériou s výdržou v pohotovostnom režime až 15 dní.

 

Široká škála užitočných funkcií

Fitness náramok vám umožňuje neustály kontakt s blízkymi, ale zároveň vám poskytne aj prehľad o vašom zdraví či športových výkonoch. Je vybavený integrovaným snímačom tepovej frekvencie. Taktiež vám dokáže zmerať krvný tlak a okysličenie krvi. Zo športového odvetia podporuje aktivity ako sú beh, horolezectvo, jazda na bicykli a chôdza. Dostatočný prehľad vám poskytne aj z hľadiska spálených kalórií, počtu prejdených krokov alebo meraním vzdialenosti. Rovnako dôležitý ako pohyb je aj odpočinok a práve preto je k dispozícii monitor kvality spánku

Obsah balenia: nabíjačka.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie meranie tlaku, krokomer, notifikácie

Hodnotenie

2,0 / 5

1 recenzia Forever SB-130 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené