Forever SB-130 čierny

Cena:
19,00 €

Späť na NAY Extra kartu 0,38 €

POPIS PRODUKTU

Fitness náramok Forever SB-130 v čiernom prevedení s dĺžkou silikónového remienka 240 mm ponúka 0,96" displej s rozlíšením 160 x 80 pixelov. Disponuje batériou v pohotovostnom režime až 15 dní. Je kompatibilný s operačným systémom Android a iOS. Spárovanie s telefónom prebieha pomocou Bluetooth 4.0. Náramok je odolný podľa certifikácie IP67. K dispozícii krokomer, stopky, budík, počítanie spálených kalórií, monitor tepovej frekvencie, monitor krvného tlaku a okysličenia krvi. Hodinky podporujú aktivity ako chôdza, beh, horolezectvo a jazda na bicykli.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Fitness náramok Huawei Band 4 v čiernom prevedení je vybavený 0,96" TFT farebným dotykovým displejom s rozlíšením 160x80 pixelov. Vo výbave nechýba senzor tepovej frekvencie Huawei TruSeen™ 3.5, monitoring spánku Huawei TruSleep™ 2.0 a podpora sledovania športových a tréningových aktivít vrátane krokomeru, vzdialenosti a spálených kalórií. Samozrejmosťou je tiež podpora smart notifikácií z vášho telefónu, budík alebo napríklad diaľková spúšť pre fotoaparát. Integrovaná batéria disponuje kapacitou 92 mAh. Nabíjanie prebieha prostredníctvom integrovaného USB portu. Náramok je vodeodolný až do 5 ATM.

Základné parametre

  • Funkcie: senzor tepovej frekvencie
  • Výdrž batérie: 20 Dni
  • Vodovzdornosť: vodotesný

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Odolné prevedenie podľa stupňa krytia IP67

Forever SB-130 je vybavený farebným 0,96" displejom s rozlíšením 160 x 80 pixelov s dobrou čitateľnosťou. Remienok s dĺžkou 240 mm je vyrobený z kvalitného silikónového materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Vďaka tomu vám poskytne maximálny komfort bez tlačenia a aj pri dlhodobom nosení. Pýchou fitness náramku je odolné prevedenie podľa certifikácie IP67.

 

Dlhá výdrž a neustály prehľad v notifikáciách

Rýchle a jednoduché spárovanie s telefónom podporujúcim operačný systém Android alebo iOS prebieha prostredníctvom technológie Bluetooth 4.0. Po následnom prepojení, tak môžete priamo na vašom zápästí sledovať notifikácie so smartfónu. Na to, aby ste mohli využívať náramok bez obmedení disponuje batériou s výdržou v pohotovostnom režime až 15 dní.

 

Široká škála užitočných funkcií

Fitness náramok vám umožňuje neustály kontakt s blízkymi, ale zároveň vám poskytne aj prehľad o vašom zdraví či športových výkonoch. Je vybavený integrovaným snímačom tepovej frekvencie. Taktiež vám dokáže zmerať krvný tlak a okysličenie krvi. Zo športového odvetia podporuje aktivity ako sú beh, horolezectvo, jazda na bicykli a chôdza. Dostatočný prehľad vám poskytne aj z hľadiska spálených kalórií, počtu prejdených krokov alebo meraním vzdialenosti. Rovnako dôležitý ako pohyb je aj odpočinok a práve preto je k dispozícii monitor kvality spánku

Obsah balenia: nabíjačka.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: krokomer, notifikácie, meranie tlaku

Ďalšie vlastnosti

Značka: Forever
iSmart: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 80 mm
Výška: 160 mm
Hmotnosť: 20 g

Funkcie

iGPS: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: nabíjačka

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: Android

Ďalšie parametre

iFunkcie: krokomer, notifikácie, meranie tlaku

Ostatné

Kód produktu: GSM041701

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore