Fresh 'n Rebel Caps žlté

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 Hz - 20 kHz Hz, NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: náhlavné. Viac info

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Fresh 'n Rebel Caps Vás záujmu plným zvukom, hlbokými basmi a moderným dizajnom. O skvelý zvuk sa postarajú reproduktory s priemerom 40 mm. Slúchadlá pracujú na frekvencií 20 Hz – 20 kHz a ich impedancia je 32 Ohmov. Pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth slúchadla jednoducho spárujte so svojim mobilom alebo MP3 prehrávačom. Slúchadlá sú vybavené integrovanou nabíjateľnou batériou, ktorá vydrží až 5 hodín nepretržitého hrania. Mäkké polstrovanie umožní pohodlné nosenie. Farba: žltá.

Bezdrôtové slúchadlá

Bezdrôtové slúchadlá na uši Vás záujmu plným zvukom, hlbokými basmi a moderným dizajnom. Pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth slúchadla jednoducho spárujte so svojim mobilom alebo MP3 prehrávačom. Vďaka tlačidlám umiesteným priamo na slúchadle, môžete nechať telefón vo vrecku a ovládať hudbu a hovory priamo cez slúchadlá.

Pohodlný dizajn a skladacia konštrukcia

Uzavretý dizajn zablokuje okolitý a vy tak môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu aj na cestách. Mäkké polstrovanie umožní pohodlné nosenie. Vďaka skladacej konštrukcií môžete slúchadla odložiť keď ich práve nepoužívate. O skvelý zvuk sa postarajú reproduktory s priemerom 40 mm. Slúchadlá pracujú na frekvencií 20 Hz – 20 kHz a ich impedancia je 32 Ohmov.

Integrovaná batéria

Slúchadlá sú vybavené integrovanou nabíjateľnou batériou, ktorá vydrží až 5 hodín nepretržitého hrania. V balení sa tiež nachádza odnímateľný špirálový kábel s extrémne odolným 90° jack konektorom a integrovaným ovládaním. Dĺžku kábla tvorí 50 cm. Slúchadlá vážia 132 gramov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20 Hz - 20 kHz Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Fresh 'n Rebel Caps žlté

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami