Fuji Instax Mini LiPlay biely

Cena:
149,00 €

Pôvodná cena 169,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Doprava zdarma

Tento produkt nie je možné aktuálne kúpiť na e-shope, ale je možné sa dohovoriť na nákupe s predavačom priamo v predajni

POPIS PRODUKTU

Fuji Instax mini LiPlay v štýlovom bielom prevedení je hybridný instantný fotoaparát, ktorý vám umožní vytvárať jedinečné momentky s možnosťou ich okamžitého vytlačenia. LiPlay je vybavený 1/5" CMOS snímačom s efektívnym rozlíšením 2560 x 1920 pixelov, modernými prvkami a funkciami, ako je TFT LCD displej s uhlopriečkou 2,7" s funkciou živého náhľadu a podporou Bluetooth spojenia. Prostredníctvom Bluetooth možno fotoaparát spárovať s telefónom a pomocou aplikácie ovládať diaľkovo spúšť, vyberať fotografie na tlač alebo ich upravovať pomocou veľkého množstva filtrov. Fotoaparát disponuje novou funkciou Zvuk, ktorá umožní nahrať ku každej fotografii až 10sekundovú správu a pomocou QR kódu ju možno vytlačiť priamo na fotografiu. Rozlíšenie tlače je 800 x 600. vo výbave sa nachádza aj slot na microSD kartu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 12 %
Popis produktu

Foťte, upravujte a ihneď tlačte

Fuji Instax mini LiPlay je vybavený 1/5" CMOS snímačom s efektívnym rozlíšením 2560 x 1920 pixelov. Objektív má svetelnosť f/2.0. Táto kombinácia vám umožní tvorbu pekných snímok, ktoré sa stanú jedinečnou spomienkou na vaše zážitky s priateľmi alebo rodinou. Fotografie môžete okamžite tlačiť pomocou funkcie Priama tlač, alebo ich odosielať prostredníctvom Bluetooth do svojho smartfónu, kde ich môžete ďalej upravovať pomocou až 20 rámčekov. Fotografie tu môžete tiež prezerať a vyberať si, ktorú budete chcieť vytlačiť. Pomocou smartfónu možno tiež ovládať spúšť fotoaparátu na diaľku, takže môžete vytvárať aj skupinové fotografie, alebo fotografie z netradičných uhlov a miest. K tomu je potrebné mať nainštalovanú aplikáciu Instax mini LiPlay, ktorá je zadarmo dostupná pre iOS a Android.

Funkcia Zvuk

Je nová funkcia, vďaka ktorej môžete svoje spomienky obohatiť aj zvukovou správou. Fotoaparát vám umožní stlačením jediného tlačidla nahrať až 10sekundovú správu. Túto správu následne uloží do QR kódu a vy si tento kód môžete pridať pri tlači na fotografiu. Potom stačí QR kód naskenovať pomocou smart zariadenia a prehrá sa vám váš komentár. Vaše fotografie tak dostanú nový rozmer, a ešte lepšie zachytí každú emóciu a náladu.

Štýlový a kompaktný

Hybridný instantný fotoaparát Fuji Instax mini LiPlay disponuje nielen zaujímavými funkciami, ale aj moderným a pekným dizajnom. Tento model sa radí k najmenším v obľúbenej rade Instax a aj napriek tomu ponúkne krásny a funkčný dizajn. V prevedení Stone White zaujme krásnou bielou farbou s jemnou textúrou pripomínajúcou kameň. Všetky ovládacie prvky sú umiestnené tak, aby boli vždy pohodlne dostupné a plnili svoju funkciu na maximum.

LCD displej

Na zadnej strane sa nachádza 2,7" farebný LCD TFT displej s rozlíšením dosahujúci 230 tisíc pixelov, ktorý vám sprostredkuje živý náhľad, aby ste mali vždy plnú kontrolu nad kompozíciou práve vznikajúce momentky. Na displeji fotoaparátu si môžete následne prezerať zhotovené snímky, pridať im jeden z 6 filtrov a rovno odoslať na tlač. v blízkosti displeja sa nachádzajú ovládacie prvky pre ovládanie týchto funkcií. ovládanie je navrhnuté tak, aby bolo maximálne intuitívne a jednoduché. Fotoaparát tiež umožňuje reguláciu jasu na základe kompenzácie expozície.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Odolné prevedenie: Nie
Min.ohnisková vzdialenosť: 28 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fujifilm
Odolné prevedenie: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 82,5 mm
Výška: 122,9 mm
Dĺžka: 36,7 mm
Hmotnosť: 255 g

Obsah balenia

Obsah balenia: batéria zabudovaná v zariadení

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Objektív

Min.ohnisková vzdialenosť: 28 mm

Ostatné

Kód produktu: 16631758

Všetky parametre

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore