Fujifilm Instax Mini 11 ružový

  • Výpredaj

Filmový fotoaparát, Min. ohnisková vzdialenosť: 60 mm, Typ batérie: AA. Viac info


Cena 90,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,82 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Štýlový Fujifilm Instax Mini 11 v ružovom prevedení disponuje hľadáčikom s reálnym obrazom. Pýši sa okrúhlym telom a nízkou hmotnosťou, vďaka čomu umožňuje komfortné ovládanie. K dispozícii Režim Selfie pre jednoduché snímanie autoportérov. Balenie obsahuje vymeniteľné príslušenstvo pre tlačidlo spúšte. Jeden luminiscentný doplnok, ktorý svieti v tme a druhý s dizajnom klenotu vo farbe fotoaparátu. Samozrejmosťou je funkcia automatickej expozície.

Režim selfie pre kvalitné autoportréty a zábery zblízka

Fotoaparát disponuje režimom selfie, ktorý vám umožní rýchle a jednoduché zhotovenie vašich autoportrétov, ale aj záberov zblízka. Aktivuje sa vytiahnutím predného okraja objektívu po zapnutí fotoaparátu tak, aby bol viditeľný nápis "SELFIE ON". Skontrolovať kompozíciu môžete pomocou zrkadielka, ktoré je umiestnené v tesnej blízkosti objektívu. V tomto režime dokážete Instax Mini 11 zaznamenať snímky zo vzdialenosti 30 - 50 cm.

 

Zmeňte vzhľad tlačidla rýchlo a jednoducho

Čo nepochybne oceníte je spôsob, ktorým môžete zmeniť vzhľad tlačidla a celého fotoaparátu. V balení totiž nájdete vymeniteľné príslušenstvo pre tlačidlo spúšte. K dispozícii je jeden luminiscentný doplnok, ktorý svieti v tme a druhý s dizajnom klenotu vo farbe konkrétneho fotoaparátu. Mini 11 sa pýši okrúhlym telom a nízkou hmotnosťou


 

Funkcia automatickej expozície

Instax Mini 11 je vybavený funkciou automatickej expozície, ktorá sníma úroveň okolitého svetla po stlačení tlačidla spúšte a optimalizuje rýchlosť uzávierky a výkon blesku podľa podmienok. Vďaka optimálnej expozícii pozadia a hlavného objektu tak môžete zaznamenať fotografie vo vysokej kvalite aj pri slabom osvetlení. 

Obsah balenia: 2ks batérií AA, popruh na ruku, dizajnové krúžky na personilizáciu fotoaparátu, manuál v slovenskom jazyku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Odolné prevedenie Nie
Min.ohnisková vzdialenosť 60 mm

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Fujifilm Instax Mini 11 ružový

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Angela

10. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Jeho dizajn a kvalita

Patrik

5. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca