Služby k produktu

 • Paušál na istotu na fotoaparáty Paušál na istotu na fotoaparáty

  Nákupom na paušál získate s fotoaparátom aj balík služieb. Bezplatnú opravu, náhradný počas opravy, 150 fotografií zadarmo.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Fotografie na počkanie

Už viac nemusíte čakať, kým vám vytlačia vaše fotografie. S fotoaparátom Fujifilm Instax Mini 9 si vytvorené fotografie prezriete v priebehu zopár minút. Vytvorené fotografie sa vytlačia vo formáte 62 x 46 mm, približne vo veľkosti bankomatovej karty. Sýte farby a ostré detaily budú vynikať na každom zábere. S týmto foťákom sa premení klasické fotenie na skvelú zábavu.

Krásne selfie

Populárne selfie fotografie obľubuje väčšina z nás. Aby bola tvorba takýchto fotiek jednoduchšia Fujifilm Instax Mini 9 má v sebe intagrované zrkadielko, ktoré pomáha ku kvalitnejším selfie fotkám. Pomocou zrkadla dokážete skontrolovať správne nastavenie rámovania fotografií. Vďaka tomuto budete vždy vyzerať na selfie úžasne. 

Všade s vami

Ak hľadáte dizajnový fotoaparát s kompaktnými rozmermi, ktorý sa vojde aj do vašej kabelky tak Fujifilm Instax Mini 9 je tou pravou voľbou. Krásne čisté biele prevedenie naozaj uchváti. Ideálne rozmery foťáka a nízka hmotnosť (len 307 gramov - bez batérií) vás nebudú obmedzovať, čo umožní nosiť ho stále so sebou. Vďaka výške cca 12 cm a hrúbke len 6,82 cm krásne padne do dlane a vy si tak môžete zhotoviť fotky jednoducho pomocou jednej ruky. Praktický remienok umožní bezpečne nosiť foťák zavesený na ruke. 

Mód High-key

S týmto režimom búdu vaše zábery vo výnimočnej kvalite. Ostrenie 0,6 m a uzávierka s rýchlosťou 1/60 sekúnd sa postara o správne zaostrenie a následné zaznamenanie objektov. Stačí len stlačiť tlačidlo a príslušný režim zaznamená fotografie v sýtych a jasných farbách. S počítadlom snímok budete mať vždy prehľad o zostávajúcom počte fotiek. Zachyťte každý okamih a premeňte ho s Fujifilm Instax Mini 9 na krásnu spomienku, ku ktorej sa môžete vždy vrátiť.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Odolné prevedenie: Nie
Min.ohnisková vzdialenosť: 30 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fujifilm
Odolné prevedenie: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 130 mm
Výška: 140 mm
Dĺžka: 80 mm
Hmotnosť: 460 g

Obsah balenia

Obsah balenia: Fotoaparát, batérie, širokouhlá predsádka,popruh

Batérie

Typ batérie: AA

Objektív

Min.ohnisková vzdialenosť: 30 mm

Ostatné

Kód produktu: 16550679

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore