Fujifilm Instax Mini 9 set sv. modrý

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −27 %

Odolné prevedenie: Nie, Min.ohnisková vzdialenosť: 60 mm,


Cena 79,90 €

Zľava 27 % z pôvodnej ceny: 109,00 € Zobraziť nápoveď

1,60 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Set fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9 s príslušenstvom prichádza v modrom prevedení v retro dizajne. Umožní vytvárať v režime high-key fotografie za pár minút vo veľkosti 62 x 46 mm. Fotoaparát v kompaktnej veľkosti disponuje selfie zrkadlom, vďaka ktorému bude tvorba moderných selfie fotografií oveľa komfortnejšia. Napájanie jedinečného fotoaparátu Fujifilm Instax Mini 9 predstavujú dve AA 1,5 V batérie. Fotoaparát s rýchlosťou uzávierky 1/60 sec, bleskom a ohniskovou vzdialenosťou 60 mm vám vytvorí jedinečné zábery. Súčasťou fotoaparátu je prídavná nasaditeľná šošovka, ktorá umožňuje fotenie do vzdialenosti až 35 cm. Súčasťou setu je tiež púzdro vo farbe fotoaparátu, balenie filmu Instax Mini (10 listov) a svetelná reťaz so štipcami.

Režim High-key

S fotoaparátom Fujifilm Instax Mini 9 budú vaše fotografie nielen jedinečné, ale vďaka režimu High-key aj kvalitné. Tento režim si môžete aktivovať jednoduchým a rýchlym stlačením tlačidla, vďaka ktorému budú všetky vaše fotografie zhotovené v pestrých a jasnejších farbách. Výsledok tak bude stáť naozaj za to.


Ovládanie

Na prvý pohľad vám očarí je štýlový dizajn, ale určite si ho obľúbite aj vďaka jeho kompaktnej veľkosti, ktorá vám zaručí, že manipulácia s ním bude naozaj komfortná. Na to, aby ste behom pár minút držali vaše fotografie na počkanie je potrebné urobiť len tri kroky. Zapnúť fotoaparát, nastaviť si volič do osvetlenej polohy a odfotiť.

 

Napájanie

Fujifilm Instax Mini 9 je tou správnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú trochu okúsiť niečo z retro štýlu. Práve také je aj samotné napájanie fotoaparátu. Na to, aby ste si mohli vytvoriť impozantné snímky na počkanie potrebujete len dve AA 1,5 V batérie. Teraz vám už nič nebráni v tom, aby ste si mohli naplno vychutnať a zaznamenať čokoľvek len chcete.

 

Selfie 

Aj napriek tomu, že ide o fotoaparát, ktorý tak trochu pripomína časy minulé, je štýlový fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9 vybavený selfie zrkadlom. Práve vďaka tejto maličkosti, ktorá je umiestnená hneď vedľa šošovky, si môžete vytvoriť moderné selfie fotografie aj s týmto fotoaparátom. Vyššie spomenutá šošovka vám pomôže, aby ste si váš fotoaparát nastavili do správnej polohy.

Obsah balenia

Súčasťou setu spolu s fotoaparátom Fujifilm Instax Mini 9 je praktické púzdro vo farbe akej je aj fotoaparát. Ďalej je to aj balenie filmu Instax Mini 10 listov a svetelná reťaz so štipcami, ktorú využijete na zavesenie svojích fotografií. 


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Odolné prevedenie Nie
Min.ohnisková vzdialenosť 60 mm

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Fujifilm Instax Mini 9 set sv. modrý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Vladimír

23. 11. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania