Fujifilm Instax Mini 90 Neo čierny

Cena:
119,00 €

Pôvodná cena 149,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Fujifilm Instax Mini 90 je instantný fotoaparát, ktoré oceníte či už počas bežného dňa, ale napríklad aj na oslavách, večierkoch alebo pri posedení s priateľmi. V priebehu krátkej chvíle tak vytvoríte snímku v hmotnej podobe, ktorá sa Vám už nestratí či už v telefóne, digitálnom fotoaparáte alebo notebooku. Svojim kompaktným prevedením ho môžete mať stále pri sebe. Ste tak stále pripravený na použitie. Vizuálne spracovanie za tým technickým vôbec nezaostáva. Model ponúka dokonalý vzhľad, jednoduché používanie i množstvo režimov, ktoré sú vhodné pre rôzne príležitosti. Napája sa pomocou Li-Ion batérie NP-45A. Výkonným bleskom zabezpečuje dostatok svetla pre danú vzdialenosť. Pomocou efektu high-key alebo low-key si ľahko prispôsobíte jas.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 20 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • Paušál na istotu na fotoaparáty Paušál na istotu na fotoaparáty

  Nákupom na paušál získate s fotoaparátom aj balík služieb. Bezplatnú opravu, náhradný počas opravy, 150 fotografií zadarmo.

 • Fotozberňa Online Fotozberňa Online

  Fotografie vám vytlačíme na kvalitný fotopapier alebo ako elegantnú fotoknihu. Vieme ich vytlačiť aj na plátno, pohľadnice a rôzne darčeky.

Hore

Popis produktu

Dizajn

Jednoduché a čisté línie tohto fotoaparátu Vás zaujmú už na prvý pohľad. Fujifilm Instax Mini 90 sa vyznačuje naozaj nadčasovým prevedením, ktoré pôsobí elegantne a štýlovo zároveň. Kombinácie čiernej a striebornej osloví rovnako dámy i pánov. Svojimi kompaktnými rozmermi Vás pri prevádzke nijako neobmedzuje a v taške zaberá len minimum miesta. Môžete ho tak mať stále pri sebe. 

Výsledok ihneď vo Vašich rukách

Mnohí z Vás bez pochýb ocenia možnosť okamžitého a jedinečného zachytenia momentu v tlačenej forme. Zachytený moment dostane reálnu a hmotnú podobu, ktorú môžete darovať, prípadne založiť do rodinného albumu. Fujifilm Instax Mini 90 prichádza s množstvom benefitov, ktoré pri používaní mnohokrát oceníte. Spolu s ním vytvoríte instantné snímky rozmerov 62x46mm

Režimy

Na výber budete mať hneď z niekoľkých režimov, ktoré si zvolíte podľa toho, ktorá bude najvhodnejšia. S režimom oslava zachytíte objekt i pozadie v optimálnom svetle. Režim deti oceníte pri rýchlo sa pohybujúcich objektoch, ako sú Vaše ratolesti, prípadne zvieratá. Dokonca si hravo poradí aj za horších svetelných podmienok. Pri objektoch, ktoré sú vzdialené viac ako tri metre využijete režim krajina. Nočné snímky budú atraktívne vďaka režimu nekonečno

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Odolné prevedenie: Nie
Min.ohnisková vzdialenosť: 60 mm
Max.ohnisková vzdialenosť: 60 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fujifilm
Odolné prevedenie: Nie

Batérie

Rozmer batérie: BC-45C
Typ batérie: Li-Ion

Obsah balenia

Vrátane batérií: Áno

Spúšť

Rýchlosť clony (min): 1 s
Rýchlosť clony (max): 1,8 s

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 113,4 mm
Výška: 91,9 mm
Dĺžka: 57,2 mm
Hmotnosť: 296 g

Objektív

Min.ohnisková vzdialenosť: 60 mm
Max.ohnisková vzdialenosť: 60 mm

Ostatné

Kód produktu: 16404583

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore