Fujifilm instax mini Link Special Edition pre Nintendo Switch

 • Zľava

Fototlačiareň, Tlač: farebná, Bluetooth. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktná prenosná fototlačiareň Fujifilm instax mini Link Special Edition v bielej farbe vám umožní vytlačiť fotografie zo smartfónu a pomocou špeciálnej aplikácie aj snímky obrazovky z hernej konzoly Nintendo Switch. Vyznačuje sa rýchlosťou tlače cca 12 sekúnd na jednu fotografiu, pričom podporuje nepretržitú tlač a na jedno nabitie je schopná vytlačiť až 100 obrázkov. Zariadenie ponúkne množstvo funkcií - „Video Print“ pre tlač obrázkov z videí, či „Party Print“ pre tlač viacerých obrázkov odoslaných zo smartfónov až od 5 ľudí. Vo výbave má zabudovaný snímač pohybu, s ktorým budete môcť pomocou pohybov diaľkovo ovládať fotoaparát, zoomovať i aktivovať spúšť. Aplikácia pre Nintendo Switch ponúkne možnosť pridať k fotografii rôzne rámčeky s motívmi z obľúbených hier.

Kompaktná a ľahko prenosná

Kompaktná tlačiareň pre smarfóny Fujifilm instax mini Link Special Edition v bielej farbe s červeným a modrým akcentom sa môže popýšiť malými rozmermi a hmotnosťou iba 200 g, vďaka čomu predstavuje zábavný nástroj s intuitívnym ovládaním, ktorý si môžete vziať kamkoľvek. Je navrhnutá pre použitie s hernou konzolou Nintendo Switch.

Aplikácia pre Nintendo Switch

Špeciálna aplikácia pre hernú konzolu Nintendo Switch vám umožní tlačiť snímky obrazovky vytvorené počas hrania a taktiež pridávať k fotografiám rámčeky s rôznymi motívmi obľúbených Nintendo hier. Navyše je možné prispôsobiť si motív užívateľského prostredia aplikácie podľa jednej z troch hier -  Animal Crossing: New Horizons, Super Mario alebo New Pokémon Snap.

Tlačte fotografie zo smartfónu ako nikdy predtým

Vytlačte si s tlačiarňou Fujifilm instax mini Link obľúbené fotografie a obrázky uložené v mobilnom zariadení rýchlo a jednoducho. Pomocou bezdrôtového pripojenia Bluetooth a aplikácie vytlačíte jednu fotografiu už za 12 sekúnd, pričom na jedno nabitie je tlačiareň schopná vytlačiť až 100 obrázkov. Pre bleskovú tlač zvolenej fotografie stačí potiahnuť po displeji smartfónu smerom nahor. Nechýba ani funkcia nepretržitej tlače, ktorú spustíte obrátením tlačiarne dole hlavou a stlačením tlačidla na zariadení.

Široká škála možností

Tlačiareň Fujifilm instax mini Link ponúkne dva módy – Print Mode a Fun Mode, ktoré jednoducho prepnete zmenou polohy zariadenia z vertikálnej na horizontálnu. 

Tlačte obľúbené obrázky a fotografie zo smartfónu jednoduchým stlačením tlačidla v aplikácii.


Aplikácia vám umožní tlačiť tiež jedinečné snímky z videí.


Vďaka zabudovanému snímaču pohybu budete môcť pomocou pohybov diaľkovo ovládať fotoaparát, zoomovať i aktivovať spúšť.

Funkcia „Party Print“ vám umožní vytvoriť jeden obrázok skombinovaný z fotografií odoslaných až od 5 ľudí. Zapnite si mód „Prekvapenie“ a zistite aký obrázok si vybrali ostatní až vo chvíli, keď sa fotografia vyvolá.


Zistite ako veľmi ste si s kamarátom podobní. Funkcia „Match Test“ na základe odpovedí na otázky v aplikácii od vás oboch zobrazí na vyvolanej spoločnej fotografii kompatibilitu vyjadrenú v percentách.


Ozvláštnite svoje fotografie a dodajte im šmrnc. Aplikácia obsahuje 27 návrhov rámikov a umožňuje kombinovať až osem obrázkov do jednej fotografie v 14 štýloch koláží a 3 štýloch rozdelenia obrázku.

Kľúčové vlastnosti

 • Kompaktné prevedenie v bielej farbe s modrým a červeným akcentom
 • Technológia tlače: nasvietenie svetlocitlivého materiálu LED diódami a následné vyvolanie obrazu vývojkou
 • Rozlíšenie tlače: 318 dpi
 • Veľkosť vyvolanej fotografie: 62 x 46 mm
 • Rýchlosť tlače jednej fotografie: cca 12 sek
 • Podporovaný formát obrázka: JPEG, PNG, HEIF
 • Kompatibilný film: FUJIFILM INSTAX Mini Instant Film 10 Pack
 • Pripojenie: Bluetooth 4.2
 • Zabudovaná li-ion batéria
 • Nabíjanie pomocou pribaleného USB kábla
 • Špeciálna aplikácia pre Nintendo Switch
 • Rozmery: 90,3 mm x 34,6 mm x 124,5 mm
 • Hmotnosť: 209 g (bez filmu)
 • Obsah balenia: tlačiareň, USB kábel, návod

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
Wi-Fi Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Ethernet / LAN pripojenie Nie
Tlač farebná

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Fujifilm instax mini Link Special Edition pre Nintendo Switch

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami