Služby k produktu

 • Paušál na istotu na fotoaparáty Paušál na istotu na fotoaparáty

  Nákupom na paušál získate s fotoaparátom aj balík služieb. Bezplatnú opravu, náhradný počas opravy, 150 fotografií zadarmo.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Kompaktný dizajn ukrývajúci výkon

FUJI INSTAX SQ10 v elegantnom čiernom prevedení zaznamená všetko vôkol vás. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť ho priam predurčujú k tomu, aby ste ho mali stále so sebou. Okrem krásneho dizajnu ponúka skvelé funkcie pre jednoduché vytvorenie záberov. Pri tvorbe rodinných portrétov oceníte samospúšť s dvoma rôznymi časmi (cca 2 a 10 sekúnd). Ďalšou užitočnou funkciu je dvojitá expozícia, ktorá po zhasení dvoch uzávierok dokáže spojiť dva zábery do jedného. 

Výnimočná kvalita

Hybridný fotoaparát FUJI INSTAX SQ10 vytvára krásne zábery plné farieb a jasu aj pri zhoršených svetelných podmienkach.Digitálny obrazový senzor CMOS s primárnym farebným filtrom spolu s technológiou digitálneho spracovania obrazu vytvoria výnimočné zábery. Nemusíte sa obávať zhoršenej kvality pri fotení v šere alebo v polotme. S režimom Nočná scéna budú aj takéto zábery krásne. Dokonca aj fotenie blízkych objektov od 10 cm bude hračkou s automatickým nastavením expozície. Stredový objektív umožní fotenie aj z rôznych uhlov pre lepšiu kompozíciu vašej snímky. 

Upravujte

Populárny štvorcový formát fotografií  Instax o veľkost 62 x 62 mm dodá fotkám úplne iný rozmer, ktorý si obľúbite. Ak by vás nudili vytvorené zábery a potrebovali by podľa vás oživiť alebo orezať, fotaparát FUJI INSTAX SQ10 vám ponúka môžnosti ako si ich upraviť podľa predstáv. Zaujímavé efekty a režimy dodajú fotografiám šmrnc. Vyberte si až z 10 farebných filtrov, zvoľte správny jas a a stupee vinety (19 stupňov) a z fotografie sa stane vaše vlastné umelecké dielo. Prebuďte vašu kreativitu a tvorte.

Stále k dispozícii

Zaznamali ste jedinečné zábery, ktoré by ste chceli mať vytlačené ale zároveň aj stále uložené v pamäti? To nie je žiadny problém. S FUJI INSTAX SQ10 máte na výber obe možnosti. Ak si želáte vytlačiť snímky, v priebehu pár sekúnd ich už držíte v ruke. Druhou možnosťou je uloženie fotiek do vnútornej pamäte alebo na pamätovú kartu MicroSD a tak ich budete mať stále poruke. Uložené snímky si prezriete na 3 palcovom TFT displej vo výbornej kvalite.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Odolné prevedenie: Nie
Min.ohnisková vzdialenosť: 28,5 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fujifilm
Odolné prevedenie: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 170 mm
Výška: 170 mm
Dĺžka: 130 mm
Hmotnosť: 910 g

Obsah balenia

Obsah balenia: Fotoaparát, akumulátor, popruh

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Objektív

Min.ohnisková vzdialenosť: 28,5 mm

Ostatné

Kód produktu: 16552550

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore