Fujifilm X-S10 + XF 18-55 mm f/2.8-4 R LM OIS


Bezzrkadlovka, Typ obrazového senzora: CMOS, Formát snímača: APS-C, Rozlíšenie: 26,1 Mpx, Max. rozlíšenie videa: 4096x2160 px, Snímková frekvencia videa: 59,94 sn/s, Rýchlosť sériového snímania: 30 sn/s, Elektronický hľadáčik, Vstavaný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Fujifilm X, Podporované videoformáty: MPEG4, Obrazové formáty: Raw, Wi-Fi. Viac info


Cena 1 499,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 29,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezzrkadlovka Fujifilm X-S10 disponuje vynikajúcimi komponentami a prvotriednym spracovaním obrazu. Vybavená je obrazovým snímačom CMOS X-Trans 4 s rozlíšením 26,1 Mpx a obrazovým procesorom X-Processor 4, ktoré sa postarajú o produkciu perfektných fotografií. K tomu dopomôže aj päťosá stabilizácia IBIS dosahujúca 6 EV a digitálna stabilizácia obrazu DIS. Procesor zaisťuje aj rýchly a presný autofocus s funkciou detekcie tváre a očí či sledovania objektu. Vo výbave fotoaparátu sa nachádza výklopný LCD dotykový displej a elektronický hľadáčik s tromi boost režimami. Samozrejmosťou je možnosť nahrávania profesionálneho videa v 4k pri 30 sn./s alebo FullHD pri 240 sn./s. Nechýba ani podpora Bluetooth a WiFi. Súčasťou balenia je zoom objektív XF 18-55 mm f/2.8-4 R LM OIS.

Fujifilm X-S10

Štýlový a kompaktný s vynikajúcim výkonom. To je fotoaparát Fujifilm X-S10. Jeho telo tvorí horčíková zliatina, ktorá zaisťuje pevnosť, odolnosť a zároveň aj nízku hmotnosť. Telo je perfektne spracované aj z hľadiska ergonómie. Disponuje gripom, ktorý vám umožní pohodlne a iste uchopiť fotoaparát. Zároveň je fotoaparát vybavený skvelou kombináciou kvalitného optického snímača CMOS X-Trans 4 s rozlíšením 26,1 Mpx a obrazovým procesorom X-Processor 4. Všetky tieto vlastnosti predurčujú tento fotoaparát pre každodenné použitie bez ohľadu na to, či budete fotografovať bežný deň či jedinečné okamihy.

Výkonná päťosové stabilizácia IBIS

Aby bol každý váš záber dokonale ostrý, dostal fotoaparát do výbavy jedinečnú stabilizáciu, ktorá zaisťuje vynikajúci výkon aj pri fotení v horších svetelných podmienkach. Stabilizácia spolupracuje s gyroskopom a akcelerometrom a pracuje v piatich osiach. Skvele tak odruší vibrácie ruky a vytvorí ostré statické snímky. Samozrejmosťou je aj možnosť využitia počas natáčania videa, ktoré budú stabilné a planuli takmer ako pri použití ručného gimbal.

Bleskovo zaostrené

Spoľahnúť sa môžete nielen na výkonnú stabilizáciu, ale aj na rýchle automatické zaostrovanie. Vďaka tomu vám už neutečie žiadny moment ani rýchly objekt, ktorý by ste radi zachytili na fotografii. Systém zaostrovania ponúka aj ďalšie režimy, ktoré vám napríklad pomôžu vytvárať nádherné portrétne fotografie. Režim automatickej detekcie očí udržiava neustále zaostrenie na tvár, čím dosiahnete vždy perfektné fotografie. Aby vám neunikol ani rýchlo sa pohybujúci objekt, disponuje fotoaparát systémom AF Tracking, ktorý udržuje neustále zaostrené na pohybujúci sa objekt.

Vyjadrite svoj štýl

Nechajte voľný priechod svojej fantázii. Už priamo vo fotoaparáte možno vytvárať umelecké snímky, vďaka prítomnosti niekoľkých špeciálnych filtrov. Ešte pred vytvorením snímky si môžete nastaviť farebný nádych, ktorý skvele doplní jej kompozícii. Nechýba ani 18 režimov filmových simulácií s ktorými dosiahnete profesionálnej kvality. Ak vám nestačí vytvárať statické snímky, možno sa pustiť aj do nahrávania videí vo 4k rozlíšení. Aj videá ponúknu rôzne režimy zaisťujúce perfektný výsledok. Zaujímavosťou je možnosť nahrávania spomalených videí vo FullHD a snímkovej frekvencii 240 sn./s.

Intuitívne a flexibilné ovládanie

Ovládanie fotoaparátu Fujifilm X-S10 je veľmi intuitívne a jednoduché. Zaujímavou vlastnosťou je možnosť adaptácie nastavenia. Môžete si personalizovať nastavenie tak, aby zodpovedalo vášmu štýlu fotenia a aby bolo pre vás čo najlepšie dostupné. K tomu sa pridáva navyše možnosť dotykového ovládania cez výklopnou obrazovku. To zaistí ešte intuitívnejšie ovládanie nielen automatického zaostrovania, ale aj jednoduchý pohyb v menu fotoaparátu.

Bezdrôtové pripojenie

Fujifilm X-S10 disponuje aj bezdrôtovými technológiami WiFi a Bluetooth. Možno tak jednoducho spárovať s chytrým telefónom a posielať bezdrôtovo snímky aj videa do pamäte telefónu. Možno je tak aj jednoducho zdieľať na sociálnych sieťach s vašimi priateľmi. Skvelou funkciou je aj podpora kompatibilných tlačiarní Instax.

Objektív Fujifilm XF 18-55 mm f/2,8-4,0 R LM OIS

Súčasťou balenia je objektív s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou Fujifilm XF 18-55 mm f/2,8-4,0 R LM OIS. Objektív je zameraný na fotografovanie blízkych objektov, disponuje optickou stabilizáciou OIS a automatickým zaostrovaním s tichým chodom. Je tvorený 14 členmi v 10 skupinách. Súčasťou sú 3 asférické členy a 1 člen s nízkym rozptylom. Objektív zaisťuje vynikajúcu obrazovú kvalitu a vďaka tichému chodu je vhodný pre nahrávanie videa.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 3 "
3D kompatibilita Nie
Max.rozlíš.videa 4096x2160
Rozlíšenie 26.1 mpx
Hľadáčik Elektronický
Formát snímača APS-C

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Fujifilm X-S10 + XF 18-55 mm f/2.8-4 R LM OIS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami