Fujifilm X100V strieborný


Uhlopriečka ("): 3 ", 3D kompatibilita: Nie, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Rozlíšenie: 24.3 mpx, Hľadáčik: optický, Formát snímača: APS-C,


Cena 1 449,00 €

Zľava 3% z pôvodnej ceny: 1 499,00 € Zobraziť nápoveď

28,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Digitálny fotoaparát Fujifilm X100V v striebornom prevedení prichádza s neuveriteľným výkonom a funkčným spracovaním. Pokročilý obrazový snímač X-Trans CMOS 4 formátu APS-C s rozlíšením 26,1 Mpx, výkonný obrazový procesor X-Processor 4. generácie a objektív s ohniskom 23 mm a svetelnosťou F2.0 zaistí perfektné výsledky. Fotoaparát disponuje pokročilým autofocusom s fázovou detekciou, 425 ostriacimi bodmi a rýchlou detekciou očí. Súčasťou je hybridný hľadáčik, výklopný LCD 3" displej, integrovaný blesk a sánky pre pripojenie ďalších zariadení. Nechýba ani možnosť nahrávania videa v až 4k pri 30 sn./s. Medzi zaujímavé funkcie patrí možnosť niekoľkonásobnej expozície v jednom zábere, Color Chrome Effect, možnosť pridania efektu zrna a bezdrôtová konektivita WiFi a Bluetooth. Fotoaparát je kompatibilný s SD, SDHC a SDXC kartami.

Výkonný, kompaktný, odolný.

Klasická konštrukcia je doplnená modernými technológiami zaisťujúce maximálny výkon za akýchkoľvek okolností. Spodné a horné časti sú vyfrézované z jedného kusu hliníka a dávajú tak fotoaparátu jedinečný vzhľad a zároveň pevnosť. Srdcom fotoaparátu Fujifilm X100V je vynikajúci obrazový snímač X-Trans CMOS 4 formátu APS-C disponujúci rozlíšením 26,1 Mpx. So snímačom úzko spolupracuje výkonný obrazový procesor X-Processor 4, ktorý sa postará o perfektné spracovanie každej snímky.

Skvelé automatické zaostrovanie s detekciou tváre

Súčasťou fotoaparátu je pokročilý systém automatického zaostrovania, ktorý využíva vylepšené algoritmy pre precízne výsledky. Automatické zaostrovanie funguje spoľahlivo aj pri nízkom osvetlení až do -5 EV. Tým získate jedinečnú fotografiu aj v nepriaznivých podmienkach. Po celej ploche sú rozmiestnené pixely zaisťujúci fázovou detekciu tváre a očí. Fotoaparát je tak schopný rozpoznávať aj pohybujúce sa ľudia, čím bude výsledok vždy perfektný. Pri tvorbe snímok možno nastaviť aj určitú vzdialenosť pre AF, čím dôjde k zrýchleniu celého systému zaostrenie vďaka tomu, že sa bude sústrediť len na určitú vzdialenosť.

Vylepšený objektív

Fujifilm X100V disponuje pevným objektívom s pevným ohniskom 23 mm a vynikajúcou svetelnosťou f/2. Jeho optická sústava je poskladaná tak, aby objektív vyťažil maximum zo spolupráce s obrazovým snímačom X-Trans CMOS 4. Zároveň je navrhnutý, aby čo najviac eliminoval skreslenie a zabezpečoval vyšší výkon pre blízke zaostrenie. Aj cez všetky vynikajúce vlastnosti zostal objektív kompaktný, takže nijako zásadne nezvyšuje hmotnosť fotoaparátu.

Intuitívne ovládanie

Klasická konštrukcia disponuje ako klasickým ovládaním, tak i modernými prvkami. Na tele fotoaparátu nájdete manuálny ovládací prvok zaisťujúci nastavenie času uzávierky a kompenzáciu expozície. Ďalšou špecialitou je hybridný hľadáčik, ktorý kombinuje klasický optický hľadáčik OVF a elektronický OLED hľadáčik disponujúci viac ako 3,5 miliónmi pixelov. Vďaka elektronickému hľadáčiku môžete kontrolovať výsledný stav fotografie ešte pred jej vytvorením a optický hľadáčik vám zase ponúkne reálny pohľad.

Štýlové efekty

Ovládať fotoaparát je možné aj prostredníctvom dotykového výklopného displeja, ktorý vám umožní ľahšie ovládať autofokus a ďalšie nastavenia. Prostredníctvom displeja si môžete zobraziť ponuku filtrov a ďalších možností, ako upraviť či vylepšiť svoje fotografie priamo vo fotoaparáte. V ponuke nájdete Color Chrome Effect, ktorý pridá sýtosť a zvýši kontrast fotografie. Ďalšou zaujímavosťou je možnosť niekoľkonásobnej expozície či pridanie efektu zrna.

4k video

Nielen kvalitné statické snímky sú prednosťou fotoaparátu Fujifilm X100V. Fotoaparát vás uchváti aj kvalitou videa, ktoré možno nahrávať až vo 4k rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. Videá je možné nahrávať s 10-bitovým farbami s realistickým podaním aj externe prostredníctvom HDMI 4 : 2 : 2. Rovnako ako pri fotení, tak i pri nahrávaní videa je možné využiť špeciálne efekty ako Color Chrome Effect či monochromatickú farbu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 3 "
3D kompatibilita Nie
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlíšenie 24.3 mpx
Hľadáčik optický
Formát snímača APS-C

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Fujifilm X100V strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené