G21 Tornado plynový tepelný žiarič

Tepelný žiarič, Príkon: 13000 W. Viac info

Popis produktu

Vonkajší ohrievač G21 Tornado je v atraktívnom prevedení z kvalitných materiálov – nerezovej ocele a hliníka. Teplo z neho vďaka výkonnému horáku sála ihneď po zapnutí. Elegantné riešenie, ktoré dekoratívne doplní každý priestor a navyše poslúži aj ako štýlové osvetlenie.

Jednoduchá obsluha

Ovládanie je ľahké, stačí len napojiť tepelný žiarič na propán butánovú fľašu, na ktorej ukladanie je priestor v stojane teplometu. Potom stlačíte tlačidlo bezpečného a rýchleho pulzného zapaľovania a exteriérový tepelný žiarič Tornado začne hriať.

Bezpečnosť a pohodlie pri používaní

Pre bezpečnú a jednoduchú manipuláciu je vonkajší ohrievač G21 Tornado vybavený kolieskami. Vo výbave je aj pripojovacia hadica a redukčný ventil, takže už žiadne ďalšie príslušenstvo nemusíte dokupovať. Kvôli bezpečnosti je tepelný plynový žiarič istený poistným bezpečnostným ventilom, ktorý zastaví prívod plynu pri prípadnom prevrátení ohrievača.

Príjemný spoločník pri rôznych príležitostiach

Vonkajší ohrievač G21 Tornado slúži ako rýchly a účinný zdroj tepla vo vonkajších alebo dobre vetraných priestoroch. Vďaka svojmu vysokému výkonu zahreje plochu až do 40 m2. Na vonkajší ohrev ho využijete ako pri vonkajších aktivitách s rodinou alebo priateľmi, tak aj na jesenné či zimné spoločenské akcie, ako zdroj tepla v otvorených záhradných altánkoch, záhradkách reštaurácií, pod záhradnými prístreškami a podobne.

Okolo žiariča (nad ním aj do strán) musí byť z bezpečnostných dôvodov priestor minimálne jedného metra od horľavých materiálov.

Technická špecifikácia G21 Tornado

  • Regulovateľný výkon: 5 - 13 kW
  • Plocha ohrievania: až do 40 m2
  • Bezpečnostný ventil: áno
  • Priemer reflektora: 33 cm
  • Výška bomby: 69 cm
  • Priemer bomby: 32 cm
  • Obsah balenia: 1× regulátor, 1× hadica

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 13000 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií G21 Tornado plynový tepelný žiarič

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami