Gamdias Hebe P1A RGB

Cena:
99,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset GAMDIAS Hebe P1A vás upúta už na prvý pohľad svojim štýlovým čiernym sfarbením s robustnou kovovou konštrukciou a RGB podsvietením. Vysoko kvalitný zvuk zabezpečujú 53mm HD meniče pracujúce s impedanciou až 110 Ohm, 7.1 priestorovým zvukom a citlivosťou 32dB. O komunikáciu s rovesníkmi sa postará jednosmerný zasúvací mikrofón s citlivosťou -43 dBV/Pa, ktorý je zároveň vybavený funkciou na potlačenie okolitého šumu. Prispôsobenie zvuku a zvukových efektov podľa vašich predstáv si môžete vďaka mobilnej aplikácii MobileHera. Vo výbave nechýba ani technológia Bass Impact a podpora vibrácií. Kompatibilitu slúchadiel zaistí pozlátený USB kábel s dĺžkou 2,5m.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Dizajn 

Herný headset Gamdias Hebe P1A prichádza v modernom dizajne s RGB podsvietením a kovovou konštrukciou v čiernej farbe. Pomocou polstrovaného hlavového mostu a mäkkých náušníkov headset zabezpečuje vysoký komfort, ktorý oceníte najmä pri dlhodobom používaní. Je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré mu dodávajú odolnosť i ľahkosť. Vychutnajte si herné maratóny nabité adrenalínovými akciami s dokonalým zvukom. 

Výrazne výšky a hlboké basy

Nechajte sa pohltiť krištáľovo čistým zvukom bohatého na výrazne výšky a hlboké basové tóny. Autentické spracovanie zvukových efektov zabezpečujú 53mm HD meniče s hustým penovým polstrovaním a virtuálnym priestorovým zvukom 7.1 doplnený s podporou vibrácii. Slúchadla disponujú impendanciou až 110 Ohm a citlivosťou 32dB. Vo výbave nechýba ani technológia Bass Impact.

Skvelá komunikácia 

Porazte všetkých svojich herných spoluhráčov pomocou jasnej komunikácie, ktorú zaistí prítomnosť jednosmerného mikrofónu s citlivosťou -43 dBV/Pa. Jednoduchý zasúvací mechanizmus poskytne ideálnu pozíciu pre bezproblémový prenos zvuku bez zbytočného skreslenia. Každý váš rozkaz a inštrukcia bude zreteľne vypočutá, čo predíde možným nedorozumeniam a strate víťazstva, pretože mikrofón je vybavený funkciou na potlačenie okolitého šumu

Kompatibilita a skvostná aplikácia

Vychutnajte si autentické spracovanie zvukových efektov, vďaka ktorému budete v hre vždy dokonale orientovaní. Prispôsobenie zvuku a zvukových efektov podľa vašich predstáv si môžete vďaka mobilnej aplikácii MobileHera, ktorá ponúka širokú škálu možnosti nastavenia zvukových efektov. Stačí si ju len stiahnuť do mobilného telefónu a podmaniť si zvuk podľa vlastných potrieb. Kompatibilitu slúchadiel zaistí pozlátený USB kábel s dĺžkou 2,5m.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Citlivosť: 110 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gamdias
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 220 mm
Výška: 240 mm

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Citlivosť: 110 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 2,5 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Áno

Ostatné

Kód produktu: HEBE P1A

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore